Ravenswood
79/100 - 26×

Ravenswood

Tvůrci seriálu Pretty Little Liars dostali na obrazovky jeho spin-off. Jeho děj se odehrává v městečku nedaleko Rosewoodu, kde se sejde 5 lidí, kteří se předem navzájem neznají, a kteří budou muset začít hrabat hluboko v historii města, aby se zachránili před smrtelným prokletím.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 40 minut
hrají
Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Nicole Gale Anderson (Miranda Collins), Merritt Patterson (Olivia Matheson), Meg Foster (Carla Grunwald),


Seznamte se s obsazením Ravenswoodu

Seznamte se s obsazením Ravenswoodu

Možná už jste slyšeli o spin-off seriálu k Pretty Little Liars – na obrazovky se přidá seriál Ravenswood. V tomto článku na fotkách uvidíte obsazení.


0 0
12.8.2013

HERECKÉ OBSAZENÍ

Už bylo k vidění mnoho novinek, co se týče obsazení tohoto seriálu. V tomto článku máte shrnuty všechny herce, o kterých se zatím ví, že se v seriálu ukážou. 

.

TYLER BLACKBURN jako CALEB RIVERS
Jak už pravděpodobně víte, Tyler kvůli Ravenswoodu opustí Rosewood.


.

MERRIT PATTERSON jako OLIVIA
Merritt bude hrát Olivii, dvojče Luka. Elivia je bezstarostnou královnou plesu, která ale v poslední době zažila útrapy, po kterých se sama sebe ptá, co je důležité a na čem už nezáleží.

.

BRETT DIER jako LUKE
Brett bude hrát Luka, dvojče Olivie. Je osamělý jen se svou starou duší, jeho důvěra se těžko získává, ale jeho loajalita je nekonečná.

.

BRITNE OLDFORD jako REMY
Britne si zahraje Remy, která „zapadne všude, ale nepatří do žádné skupiny. Všetečná a odhodlaná, nezastaví se dokud nenajde pravdu.“

.

NICOLE GALE ANDERSON jako MIRANDA
Nicole na obrazovkách poznáme jako Mirandu, 17-ti leté nevlastní dítě, které je popisováno jako odvážné, odzbrojující a netradičně atraktivní.

.

STEVEN CABRAL jako RAYMOND COLLINS
Ramond je pohledný, ale střežený člen skupiny Mirandy Collins.

Diskuze /2

KETS

Ahááááááááá :D

#2 TerkaAndy
16.8.2013 | 19:11:51
TerkaAndy

#1 KETS: Copak?:)

webmaster
19.8.2013 | 10:05:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!