Ray Donovan
95/100 - 139×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)


Do druhé série zavítá dabér ze Simpsonů s dámskou posilou

Do druhé série zavítá dabér ze Simpsonů s dámskou posilou

Ray Donovan má za sebou svůj první týden natáčení druhé řady. Objeví se v ní dvě nové tváře z televizního světa. Ta první přijde ze žlutého Springfieldu a druhá z mnohem záhadnějšího města – přímo z Twin Peaks.


1 0
8.2.2014

Herec protagonisty seriálu Raye Donovana Liev Schreiber včera na svém Twitteru uveřejnil následující fotku:

Je na ní společně s Elliottem Gouldem – seriálovým Ezrou Goldmanem – a Hankem Azariou, který si v nové sérii zahraje ambiciózního tvrďáka z FBI Jamese Cochrana. Jako agent bude šlapat na paty právě Rayovi a stane se tak jeho novou osinou v zadku. Hank Azaria za sebou už má role v seriálech Mad About You, Huff nebo Free Agents, je také známým dabérem ze seriálu The Simpsons, kde namlouvá Vočka nebo šerifa Wigguma.

Společně s Azariou se také v druhé řadě objeví i herečka Sherilyn Fenn, která na příklad ztvárnila postavu Audrey Horn v Twin Peaks nebo Anny Nardini v Gilmore Girls. Tady si zahraje Cochranovu manželku Holly. Oba dva herce společně s původním obsazením uvidíme už letos v létě. Přesné datum premiéry zatím není známo.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!