Ray Donovan
95/100 - 139×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)


Jak si vedl druhý Ray Donovan?

Jak si vedl druhý Ray Donovan?

Druhá série Raye Donovana skončila. Mnoho příběhů uzavřela, a těm, které ne, se bude věnovat příští rok ve třetí sérii. Podívejte se, jak si seriál svých letošních dvanáct týdnů vedl u diváků v číslech.


2 0
1.10.2014

Vůbec nejsledovanější epizodou bylo finále. Díl The Captain sledovaly takřka dva miliony diváků. Naopak nejhorší sledovanost zaznamenal první díl Yo Soy Capitan s 1,2 milionu diváků. Celkový trend sledovanosti je stoupající.

(Zdroje: TVbythenumbers.com, imdb.com, edna.cz)


Nejlepší epizoda podle uživatelů Edny je osmý díl Sunny (100 %). Úplně nejméně se jim zase líbil díl druhý – Uber Ray (89 %). Uživatelé imdb.com byli mnohem přísnější. Nejlepší epizoda má u nich „jen“ 9,4 (v grafu převedeno na procenta), a sice finále The Captain, v nejslabším díle se ale shodují. Epizodě Uber Ray dali hodnocení 8,4.

Druhá série si celkově oproti první řadě o něco polepšila. Například nejsledovanější díl první řady byl hned ten druhý – A Mouth is a Mouth, který sledovalo 1,56 milionu diváků. Nejméně sledovaná epizoda byla s číslem deset – na Fite Nite se dívalo 1,25 milionu diváků.

Kromě srovnání s předchozí sérií můžeme sledovanost ještě porovnat se seriálem Masters of Sex, který letos stanice Showtime vysílala po Rayi Donovanovi. Sledovanost druhé série nesledovalo více než milion diváků, čímž si seriál pohoršil od první série z minulého roku. Kupříkladu nejsledovanější druhé řady sledovalo 970 tisíc diváků – což je ale samozřejmě způsobeno také tím, že se Masters of Sex vysílají později.

Diskuze /3

Kamylko

viac nez dostojny „nastupca“ Dextera a rovnako aj Masters of Sex pecka serialy :)

#2 Deonord
2.10.2014 | 0:35:34
Deonord

#1 Kamylko: Souhlas. Taky jsem se na Ray Donovan začal dívat po Dexterovi. Myslím, že Ray je ještě lepší. :)

6.10.2014 | 14:18:56
Alenn

konec (3) fajn ale ta vycpávka uprostřed nic moc jako už sem myslel že do 3. nepudu

8.12.2014 | 22:42:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!