Ray Donovan
95/100 - 141×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)

První epizoda už je na internetu

První epizoda už je na internetu

Přestože premiéra Ray Donovana byla dlouho plánována až na 30. června hned po premiéře osmé řady Dextera, na první díl se můžete podívat už dnes. Stanice Showtime jej totiž zveřejnila na svém YouTube kanálu a na svém webu, kde je však dostupný pouze divákům ze Spojených států. To však internetové piráty nezastavilo od toho, aby se první díl dokonce i v dost kvalitním rozlišení dostal na internet „volně ke stažení“. České titulky k epizodě už jsou hotové a volné ke stažení.

0 0
18.6.2013

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!