Ray Donovan
95/100 - 139×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)


První spoilery z druhé řady

První spoilery z druhé řady

Ray Donovan je od konce své první série doprovázen pověstným tichem po pěšině. Dnes se ale konečně trochu rozvířily vody a díky serveru E!Online tak máme nové informace o tom, jakou cestou bude děj druhé řady směřovat.


1 0
15.1.2014

Raye čekají noví protivníci. Nejen, že se o něj začne zajímat jeden investigativní novinář (nebo novinářka), ale po Sullyho smrti se do akce začne pořádně plést i FBI. Na Raye si posvítí samotný ředitel losangeleské divize tajné služby, a tak se z nich dvou brzy stanou zapřísáhlí nepřátelé.

Druhá série Raye Donovana začne v letě tohoto roku, bližší informace o premiéře zatím stanoveny nejsou.

Diskuze /1

Ann Taylor

No mě to upřímně zajímá, protože je to asi ten nejzvláštnější seriál, jaký jsem kdy viděla. A pořád, i když jsem viděla celou první řadu, tak nějak nejsem schopná říct, o čem to má být. Jenom co se tam děje. Ale o co že tam vlastně jde? Netuším. Jde o vyváznutí Raye ze sr**ek?

redaktor
15.1.2014 | 12:55:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!