Ray Donovan
95/100 - 139×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)

Ray Donovan skóroval jako nejsledovanější premiéra v historii stanice

Ray Donovan skóroval jako nejsledovanější premiéra v historii stanice

Na Showtime stvořili dalšího „(anti)hrdinu“. Po Hanku Moodym, Dexteru Morganovi nebo Nicholasi Brodym přichází Ray Donovan. Nad jeho včerejší oficiální premiérou si pánové a dámy z kabelové stanice museli velmi potěšeně mnout ruce. Ray totiž pokořil rekord nejsledovanější premiérové epizody celého seriálu vůbec. Ten si až doteď držel Homeland1,08 miliony diváků. Ray jej překonal s 1,35 milionu diváků. Zda se ale podaří klanu Donovanů získávat své fanoušky dál, to ukážou až další epizody.

2 0
1.7.2013

Diskuze /1

KevSpa

Uvidíme. I když mám obavu, že Ray je přece jen už trochu „náročnější“ podívaná na to, aby se z ní stal velký hit. Ale naděje umírá poslední. :D

webmaster
1.7.2013 | 21:53:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!