Ray Donovan
95/100 - 141×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)

Titulky k první epizodě jsou na světě

Titulky k první epizodě jsou na světě

I přestože už včera vyšel preair prvního dílu, který se na internet dostal téměř o dva týdny dřív před jeho oficiální premiérou, brzy se objevily titulky anglické. Nic nám tedy nebránilo v tom první epizodu nového seriálu stanice Showtime přeložit. Doufáme, že si epizodu užijete – dejte vědět, jak se vám líbila, třeba tím, že ji zde ohodnotíte. Titulky najdete ke stažení v profilu epizody. Příjemnou zábavu u sledování vám přejí iHyi a Hurley.

1 0
19.6.2013

Diskuze /1

KevSpa

Díky moc za titulky! ;-)

webmaster
19.6.2013 | 20:49:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!