Ray Donovan
95/100 - 141×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)


Pooch, Kate a Jon se představují

Pooch, Kate a Jon se představují

Pooch Hall a Kate Moennig. Dva herci, kteří v seriálu hrají zásadní role. Pooch jakožto Mickeyho nemanželský syn Daryll může skutečně hodně pít krev Rayovi, naopak bez Leny (Kate) by se mu jen těžko pracovalo. Uvnitř článku najdete tři videa – v prvním se krátce představuje Daryll, v druhém Kate Moennig odpovídá na otázky fanoušků. Třetí video pak obsahuje rozhovor s Jonem Voightem (Mickeym), který mluví o svém prvním autě, své oblíbené muzice a posilování

0 0
29.7.2013

Daryll

Thumbnail Play icon

Kate Moennig

Thumbnail Play icon

Jon Voight

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!