Ray Donovan
95/100 - 136×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan),


Upoutávka na epizodu Irish Spring

Upoutávka na epizodu Irish Spring

Ještě, než se podíváte na video k příští epizodě, přečtěte si uvnitř článku jednu dobrou zprávu, která vás nepochybně potěší.


1 0
4.8.2014

Ne všechno se vejde do jedné epizody. A abychom nedostali pocit, že Lena s Avim jsou kouzelníci, kteří dokážou všechno, stanice Showtime pro nás připraví tři speciální epizody dostupné na internetu, které představí práci Leny, Aviho a také Darylla. Hned první díl s Lenou stanice zveřejnila už včera (zítra ho najdete přeložený i na Edně), druhý díl uvidíme po šesté epizodě Viagra a třetí po desáté epizodě Volcheck. Kde se chce na Lenu a její snahu o sehnání pasu pro Prcka podívat už teď, může na YouTube.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Ann Taylor

Jééé to se hrozně těším, rozhodně fakt dobrá zpráva a určitě se podívám! A další díl taky vypadá docela brutálně. Jen mám trochu poznámku k Prckovi – začala jsem se na druhou řadu dívat s anglickýma titulkama, tak nevím, jak je vedený, ale mám dojem, že v první jste ho překládali jako Drobka ;)

#2 iHyi
redaktor
5.8.2014 | 8:49:57
iHyi

#1 Ann Taylor: Nene, byl to vždycky Prcek :-)

#3 Ann Taylor
webmaster
5.8.2014 | 10:47:23
Ann Taylor

#2 iHyi: Jo? Pak byl Drobek někde jinde. Ale já na to přijdu :D

redaktor
5.8.2014 | 12:03:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!