Ray Donovan
95/100 - 138×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan),

Upoutávka na epizodu Sunny

Upoutávka na epizodu Sunny

Po Conorově oslavě narozenin to mezi Donovanými vře ještě víc než dřív. Do Los Angeles se navíc vrací Kate, které se nelíbí, jak jí Ray lže.

3 0
26.8.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /12

Xavik

No, začíná to být čím dál víc ostřejší a každá postava je už totálně v prdeli. :D

admin
26.8.2014 | 23:44:10
Ann Taylor

Kopněte už někdo Abby do zadku, není tam postava, co by mě vytáčela víc! :D

#3 iHyi
redaktor
27.8.2014 | 17:40:49
iHyi

#2 Ann Taylor: Já ji mám naopak skoro nejradši. Od té pipky, co si nechala všechno líbit, se konečně vzpamatovala a dochází jí, že je vlastně Rayovi jen na parádu a sex a nikdo ji nebere vážně.

#4 Ann Taylor
webmaster
28.8.2014 | 14:58:30
Ann Taylor

#3 iHyi: Mně přijde jako pipka pořád. Neustálý „rozpláču se obličej“, podvedu ho – nepodvedu ho – podvedu ho – nepodvedu ho, říkat mu nic nebudu, i když vím, co všechno dělá, budu to v sobě dusit a budu působit jako ta největší blbka, ne, fakt ji nemám ráda :D

redaktor
30.8.2014 | 8:40:05
Deonord

Ta 7. epizoda byla vážně něco. :D Rodinná oslava se vším všudy. Všichni tam jsou úplně v hajzlu. :D

30.8.2014 | 10:16:50
gabrielaZlbc

Sedmá epizoda zatím nejlepší z celé série. Abby je má nejneoblíbenější postava, o tom se nedá diskutovat. Ani vlastně nevím, jakou má v seriálu pozici. Pro mě je zbytečná a ten románek s chlapem, který mě vizuálně není ani trochu příjemný, je jen odbočka, která akorát zdržuje ostatní zajímavě věci. Raději více Leny a Aviho .. než téhle .. hysterické a labilní krasavice ..

#7 KevSpa
1.9.2014 | 20:37:46
KevSpa

#6 gabrielaZlbc: Jak můžeš napsat, že manželka titulního hrdiny je zbytečná? Právě o rozkladu rodiny je celý tenhle seriál především. A ten románek je jen další důvod jejich vzájemných sporů. Ne, fakt nechápu tohle uvažování. To je v podstatě totéž, jako když lidí za zbytečnou považují manželku Walta v Breaking Bad, ačkoli celá výchozí zápletka vychází právě z toho, že chce zabezpečit rodinu.

#8 Ann Taylor
webmaster
1.9.2014 | 22:00:50
Ann Taylor

#7 KevSpa: To je jenoduché. Nemá ji ráda = patří k jejím neoblíbeným postavám = otravují ji scény s ní, protože má radši jiné = uvítala by, kdyby bylo scén s ní méně. Já ji taky nemám ráda, strašně mě štve a otravuje, ten její policajt je mi vzhledově taky nepříjemnej, a i když vím, že s tím jak to funguje tam MUSÍ být Rayova žena, tak by mi taky vůbec nevadilo, kdyby jí odšoupli do pozadí. I když v příštím díle bude ten její policajtík nepochybně dost důležitej.

#9 KevSpa
redaktor
2.9.2014 | 13:00:44
KevSpa

#8 Ann Taylor: Mně taky není dvakrát sympatická, ale pro děj je prostě podstatná, právě kvůli interakcím s hlavním hrdinou a dalším zápletkám. Kdyby tam ty scény nebyly, tak pak Rayova odezva na její zahýbání s divákem tolik nehne. Je to jednoduché. I v reálném životě jsme obklopeni spoustou nesympatických lidí, kteří nám lezou na nervy a ne všechny můžeme odstřihnout. :-)

#11 Ann Taylor
webmaster
2.9.2014 | 16:08:30
S.M.N. | W.W.

Co si myslíte, že se stalo s Bunchym? V minulým díle se napil a v tomhle úplně chyběl. :/

#11 Ann Taylor
2.9.2014 | 19:28:07
Ann Taylor

#9 KevSpa: No ono upřímně, to její zahejbání by mi tam taky nechybělo. Vím, že bude důležité teď kvůli tomu střílení, když se toho ujme ten policajtík, ale jednak Ray taky chrápal s jinýma, takže by si zase neměl hrát na takový macho, a jednak by si scénáristi určitě poradili a dali tam něco jiného. Prostě Abby přímo nesnáším a její scény mě nudí, ať jsou důležité nebo ne.

#10 S.M.N. | W.W.: Asi se vzpamatovává. Přece jenom pro něj je otázka „muž s mužem“ ještě o něco citlivější, než pro ostatní heterosexuální.

redaktor
3.9.2014 | 16:56:40
Luciivaniskova

Hodně sleduju fanoušky Raye na Twitteru a dost si prosazují jednu věc. Aby se v ději objevili víc Lena a Avi, což je pochopitelné. Kate a Steven jsou úžasní herci, a Lena a Avi by měli, jakožto Rayovi podřízení, víc vidět, a děj by se mohl malinko zaměřit i na ně.. A co se týče Abby, Je to blbka, ale takové postavy k těmto typům seriálu prostě patří. Můžou vám vadit sebevíc, ale patří do děje, tak s tím nic neuděláte :). Můžete jen dál tiše snášet ty její výkřiky zoufalství s ne moc, na pohled, příjemným policajtem, kterej mě tam opravdu s prominutím sere.

10.9.2014 | 18:02:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!