Rebel
70/100 - 2×

Rebel

Annie „Rebel“ Bello je dnešní Erin Brockovichovou. Je koncipientka bez právnického titulu. Je zábavná, brilantní a nebojácná žena, jenž se neustále stará o lidi, které miluje. Když se rozhodne ujmout nějakého případu, tak vždy zaručeně vyhraje.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Katey Sagal (Annie "Rebel" Flynn Ray Bello), Andy García (Julian Cruz), Tamala Jones (Lana Ray), John Corbett (Grady Bello), Kevin Zegers (Nate Flynn), Lex Scott Davis (Cassidy Ray), Ariela Barer (Ziggie Bello), James Lesure (Benji Ray), Sam Palladio (Luke Chapman), Abigail Spencer (Dr. Misha Nelson)

Lana Ray

Lana Ray

Kamarádka a bývalá švagrová Rebel. Nebojácná a bojovná. Pracuje pro Rebel jako vyšetřovatelka. Shání a vyhledává na lidi veškeré informace, které by se dali použít k jejich užitku.

Sezóny 1
2021 - 2021

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S01E10: 36 Hours

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Pleomir
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Rebel

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama