Recovery Road
100/100 - 5×

Recovery Road

Maddie patří na střední škole k holkám, které rády paří. Vymetá jeden večírek za druhým a udržet energii jí pomáhají drogy. Jednoho dne ale zjistí, že má opravdový problém, který si nechtěla přiznat. Nechá se proto zapsat do léčebny, kde musí poprat nejen se svou závislostí, ale i s osudy dalších lidí, kteří jsou na tom podobně i mnohem hůř než ona.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 40 minut
žánr
Drama

S01E05: My Loose Thread

S01E05: My Loose Thread

Maddie si rozmaru vybrala Cynthii jako svého sponzora, který vedl ke tření s Charlotte, která Cynthii začala v životě její dcery odporovat.

cz sk
22.2.2016
40 minut

Maddie se spojí s Wesem, když ho požádá o nápady, jak trávit svůj čas, když je střízlivá. Později mají dobrý střízlivý den, když odpoledne vyrazí babičku (hostující hvězda Jenny O'Hara) ze svého pečovatelského domu. V naději, že ušetří dost peněz, aby mohla bojovat za péči o svou dceru, Trish začne pracovat v restauraci Margarity, ale věci nejdou hladce. Ellie a Nyla se začínají ptát, co se děje s Maddie. Flashbacky ukazují hloubku Trishovy závislosti na meth a její problémové dětství.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama