Red Dwarf (Červený trpaslík) S10E06: The Beginning

S10E06: The Beginning

S10E06: The Beginning

Červený trpaslík je obklíčen replikanty a posádce nezbývá nic jiného než uprchnout v Modrém skrčkovi a ukrýt se v asteroidu. Je to začátek jejich konce?

cz sk
8.11.2012
1 507 000
30 minut

Info

Český název: Začátek
Datum natočení: 27. 1. 2012

V hlavních rolích:

Chris Barrie (Arnold Rimmer), Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (Kocour), Robert Llewellyn (Kryton)

Dále hrají:

Simon Treves (asistent Rimmer), Richard O'Callaghan (rabiát Hogey), Gary Cady (generál Zlurth), Alex Hardy (kancléř Wednesday), Colin Hoult (kancléř Thursday), Taylor James (replikantský poradce), Philip Labey (mladý Rimmer), Joanne Gale (Wendy)

Scénář a režie: Doug Naylor

Věnováno památce Petera Wragga (1946 – 2012)Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Boudiccaw

Naprostá bomba…tak tohle po té katastrofální 9. řadě asi nikdo nečekal, ale desátá řada byla, jak Fénix a vztala z popela rovnou na piedestal :)

2.9.2017 | 16:53:25
Einstein Bob

Tak potřetí vidíme definitivní konec Červeného trpaslíka. Je určitě lepší než ty v Jenom sypaťáci… a Zpátky na Zemi III. Po 13 letech konečně důstojné zakončení skvělého seriálu. Bohužel a zároveň bohudík to konec není.
Epizoda je celkově výborná. Škoda, že Rabouš nedostal víc prostoru. Rád bych viděl souboj napříč prostorem a časem. :D Velké odhalení Rimmerova otce ve stylu Star Wars je úžasnou parodií. Naneštěstí dojem z epizody kazí některé dialogy, ve kterých se postavy chovají, jako by nikdy nic nezažili – proč musí probíhat diskuze o tom, co jsou to vlastně replikanti?? Pochybuji, že seriálu přibylo během 10. řady tolik nových diváků, že je nutné jim to vysvětlit. Také se znovu objevuje nezávaznost na staré díly. Rimmerovým posledním slovům je věnován díl Já2 a fakt neřval M…

redaktor
31.8.2017 | 16:18:43

Red Dwarf (Červený trpaslík)
95/100 - 252×

Red Dwarf(Červený trpaslík)

Ve vzdálené budoucnosti přežije na vesmírné lodi Červený trpaslík jako jediná památka na lidskou civilizaci podivná skupina individuí – Lister, Kocour, Rimmer, Kryton a další. Pro fanoušky slavného britského sci-fi sitcomu už není třeba víc dodávat. Oblíbený a hojně citovaný seriál se před pár lety na obrazovky vrátil po mnohaleté přestávce a nijak mu to neuškodilo.

VB | 1988 | Vysílá se
vysílání
12 sezón | BBC Two, Dave | 30 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Sci-fi
hrají
Craig Charles (Dave Lister),

Stav překladu

Epizoda S12E06: Skipper

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Einstein Bob a @petulinkax
Časování na jiné verze: @petulinkax

Překlad sedí na verze Red Dwarf:

  • … .S12E06.Skipper­.WEB.H264-SFM

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás