Red Dwarf (Červený trpaslík) Eso Rimmer

Eso Rimmer

Eso Rimmer

Eso Rimmer je alternativní verze Arnolda Rimmera. Eso je však na rozdíl od Rimmera považován za největšího hrdinu vesmíru.


Eso žil stejný život jako náš Rimmer do chvíle, kdy se měl malý Arnold rozhodnout, zda bude opakovat ročník ve škole. Zatímco Rimmer se rozhodl postoupit rovnou do další třídy, Eso propadl. Považoval to za ostudu, a proto se začal snažit a dotáhl to až na testovacího pilota Vesmírných sborů.

Právě tam vyvinuli loď umožňující cestovat mezi dimenzemi a Eso dostal za úkol ji otestovat. Navštívil tak mnoho vesmírů a nakonec zavítal i na Červeného trpaslíka.


Celá posádka z něj byla u vytržení až na Rimmera, který jeho hrdinské chování a věčný optimismus nemohl vystát. Než soužití s ním Eso se radši rozhodl pokračovat ve své nekonečné cestě a Červeného trpaslíka opustil.

V epizodě Stoke Me a Clipper navštíví posádku Kosmiku Esův hologram, který jí oznámí, že původní Eso Rimmer zemřel a od té doby si jeho alternativní verze z různých dimenzí předávají pomyslnou štafetu, aby ochraňovali vesmír, a Esův kult tak nikdy nezahynul. Teď další hologram umírá, a proto přichází vycvičit svého nástupce. Tím nemá být nikdo jiný než náš známý Rimmer, největší zbabělec v celém vesmíru.Ten nakonec nabídku přijímá a jako nový Eso Rimmer odlétá do vesmíru.

Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aroniel

Nachystejte květináče :D

21.10.2016 | 13:09:39
elpapirus

„Nachystejte mi uzenáče, na snídani jsem zpátky.“

5.9.2016 | 9:57:30
panprezident789

To je frajer!

4.9.2016 | 21:53:21

Stav překladu

Epizoda S13E00: The Promised Land

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Einstein Bob a @petulinkax
Časování na jiné verze: @petulinkax

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás