Red Dwarf (Červený trpaslík) Kristina Kochanská II

Kristina Kochanská II

Kristina Kochanská II

Kristina je alter ego Listerovy životní lásky z paralelního vesmíru. S posádkou Kosmiku se setkává, když potřebuje, aby jí Lister pomohl s oplodněním, ale kvůli nehodě s nimi zůstane natrvalo, přestože se pokouší vrátit zpět do své dimenze.

Sezóny 3
1997 - 2009

V paralelním vesmíru Kochanská přišla na to, že Lister propašoval na palubu Frankensteina. jako důstojnice měla kočku utratit, ale nakonec si ji nechala, a tak šla za trest do stáze, kde strávila 3 miliony let.

Po jejím probuzení byl stvořen Lister jako hologram. Nebyl ale stejný jako Lister, kterého známe my. Stal se mnohem citlivějším a pozornějším ke Kristininým citům. Kochanská ale chtěla mít děti, s čímž jí „její Dave“ jako hologram pomoci nemohl, a proto vyvolala mezidimenzionální spojnici a setkala se s posádkou Kosmiku, kde získala Listerovy spermie připravené k oplodnění jejího vajíčka v děložním simulátoru.


Lister však zjistí, že dítě, které se má narodit, je on sám. Na poslední chvíli dostihne Kristinu na cestě spojnicí zpět do jejího vesmíru. Kochanská se tedy musí vrátit zpět do naší dimenze a nechat, aby se malý Lister narodil tam. Bohužel dimenzionální trhlina je mezitím zničena gelfy, takže Kris musí zůstat v naší dimenzi natrvalo.

V tu dobu pro ni nastává peklo, protože musí být na zchátralé lodi s lidmi, kteří přes 3 miliony let nežili se ženou, takže jejich chování k ní je přinejmenším nevhodné. Navíc musí snášet Krytona, který jí závidí Listerovu pozornost a stále se s ní hádá kvůli malichernostem, jako je třídění spodního prádla.

Po několika letech Kochanská odlétá z Červeného trpaslíka neznámo kam. Kryton nechce Listera ranit zprávou, že odešla kvůli němu, tak mu oznámí, že zemřela při nehodě. V trilogii Zpátky na Zemi se Lister dozvídá, co se s ní stalo, a od té doby se ji pokouší najít.

Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E00: The Promised Land

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Einstein Bob a @petulinkax
Časování na jiné verze: @petulinkax

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás