Reign (Království)
88/100 - 172×

Reign(Království)

Seriál sledující osudy Mary, královny Skotů, která ve svých patnácti letech přijíždí na dvůr francouzského krále, aby si vzala korunního prince Francise. Jenže svazek není ještě stvrzen a podepsán; vše záleží na politice, náboženství a tajných spojenectvích, než na volbách vlastního srdce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 40 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Alan Van Sprang (Henry II.), Megan Follows (Catherine de Medici), Toby Regbo (Francis II.), Caitlin Stasey (Kenna de Poitiers), Anna Popplewell (Lola Narcisse), Adelaide Kane (Marie Stuartovna), Rossif Sutherland (Nostradamus), Torrance Coombs (Sebastian "Bash" de Poitiers), Sean Teale (Louis Condé), Craig Parker (Stéphane Narcisse), Celina Sinden (Greer Castleroy), Jonathan Keltz (Leith Bayard), Rachel Skarsten (Elizabeth I.)

S04E16: All it Cost Her...

S04E16: All it Cost Her...

MARY UDĚLÁ ROZHODNUTÍ, KTERÉ ZMĚNÍ PRŮBĚH DĚJIN. – Vytváří osud svého národa, koruny a novorozeného syna. Maryin nebezpečný krok k přežití způsobuje úžasnou realizaci, není totiž jediná, kdo nemusí přežít. Mezitím se Elizabeth uchvátí k válce a stane se podnětem k zániku Mary. Později si však uvědomí, že si je s Mary podobná více než si myslela.

cz sk
16.6.2017
750 000
40 minut

Scénář: April Blair a Laurie McCarthy

Režie: Holly Dale

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

Ale to urýchlenie ma naštvalo, ale Francis potešil. Veľmi, ale Bash tam mohol prísť ako sľúbil. :(

21.7.2017 | 16:55:03
matt44

serial sa celkovo dost tahal hlavne v zaciatkoch a spravit tak vela udalosti v 4tej serii sa proste za 16 casti nedalo. este som chcel vidiet ako sa s bothwellom vezmu i jej boj s jamesom a utek do anglicka dokonca i jamesove zabitie. mat celu 22 dielnu seriu, kludne by sa to zmestilo. potom kludne mohol byt ten time jump.takto to len tvorcovia pokazili.

30.6.2017 | 15:38:29
Argetlam Královrah

Seriál se slušným potenciálem úplně zkazili. Už od první série to nebyla žádná sláva, ale ta poslední teda byla katastrofa. A poslední díl? No hrůza…

26.6.2017 | 21:57:01
dCate

No nevím, na mě moc otevřený konec, ale protože mám tenhle seriál ráda, budu sentimentální a dám sto procent, i kdyby jen za Francise

23.6.2017 | 16:44:45
VictoriaF

Jméno Bash se objevilo v jedné větě, o Kenně ani ň, co to mělo být s Catherine, Narcissem a čarodějnici nechápu, plno nedokončených dějových linek… Jak jsem měla ráda Mary na francouzském dvoře, řekněme si na rovinu, zbytečně to protahovali (co to dělali v té druhé řadě nechápu do dneška – wtf?!). Ratingy přeci viděli, tak jim to mohlo dojít. Botwell mi byl nejnesympatičtější z Maryiných partnerů, ale aspoň jakéhosi pohledu jakožto na jejího manžela jsme se dočkat mohli. Dělám to (ne)rada, ale že je to už konec, ze sentimentu, za posledních pár minut a hlavně za Francise (a za to, že neběželi na svou loďku, čehož jsem se obávala:D) – dám plný počet. Seriál ve svých prvních promech vypadal slibně. :)

21.6.2017 | 11:58:41
blacangel

Poslední díl si zasloužil víc… o dost víc :-(

20.6.2017 | 21:15:10
Muchláček

no, nejdřív moc rozvleklé, pak takový useknutý konec. Myslím, že by si seriál zasloužil doplnit o soužití Mary s třetím manželem, no škoda. A nebo ho prostě ukončit narozením dědice a hotovo. Konec konců, o Maryině popravě toho bylo napsáno a natočeno dost.

20.6.2017 | 13:54:20
LucyLu

Vadí mi, že celý seriál šel pomalu, téměř den po dni, občas sem tam skok o pár týdnů… A na konci najednou všechno v jednom díle… Navíc nějak úplně zapomněli, že Mary byla vdaná třikrát, naposledy za Botwella, a že ji sice na chvíli obviňovali ze smrti Darnleyho, ale nakonec ji stejně museli nechat jít, byla královna a důkaz nebyl ;) I při věznění v Anglii se několikrát pokusila o útěk, několikrát ji pomáhalo zachránit Španělsko… Ne že by to tam všechno muselo být, ale minimálně svatba s Botwellem, která byla důležitá pro další vývoj dějin, tam být mohla ;) A její osudové rozhodnutí nebylo nechat zavraždit manžela, ale vzít si jeho vraha – proto to tam mělo být ;) Seriál se mi líbil, první dvě série jsem hltala, ale konec mě neuspokojil ani trochu, dokonce ani Frary to nezachránil.

20.6.2017 | 12:06:33
Ouninka

Smutnej konec… :(

20.6.2017 | 6:14:47
Nilly

Za mě to byl perfektní konec, přesně takhle jsem si to představovala. Žádný zbytečný scény jak dvacet let tvrdla ve vězení ani nic jiného. Důležité dějové linky nastavili tak, aby divákům došlo, jak to nakonec dopadlo. Vedlejší dějové linky nechali na fantazii diváků. Jen ta Francie mi přišla zbytečně zmatená a trochu přehnaný bylo to s tou čarodějnicí. Za to dávám 90%

19.6.2017 | 7:34:20
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama