Reign (Království) S04E16: All it Cost Her...

S04E16: All it Cost Her...

S04E16: All it Cost Her...

MARY UDĚLÁ ROZHODNUTÍ, KTERÉ ZMĚNÍ PRŮBĚH DĚJIN. – Vytváří osud svého národa, koruny a novorozeného syna. Maryin nebezpečný krok k přežití způsobuje úžasnou realizaci, není totiž jediná, kdo nemusí přežít. Mezitím se Elizabeth uchvátí k válce a stane se podnětem k zániku Mary. Později si však uvědomí, že si je s Mary podobná více než si myslela.

cz sk
16.6.2017
750 000
40 minut

Scénář: April Blair a Laurie McCarthy

Režie: Holly Dale

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ali246

No jako co si budeme povídat, dosrali to jak mohli.. Když se série blížila ke konci, bylo mi jasný, že v poslední epizodě bude skok o x let dopředu, ale že to poserou takhle a navíc jakože ji nakonec svým rozhodnutím zabil její vlastní syn.. no fakt jako nic.. Ta další ,,novinka´´ ve Francii už byla fakt zbytečná, jak kdyby se tam toho za tu dobu snad stalo málo… 20% za konec s Francisem..

18.6.2017 | 22:04:23
GingerGin

Za scény s Elizabeth, kterou jsem měla vždycky raději než Mary, a taky za ten konec, kdy se tam zase objevil Francis a byl tam ten sestřih různých okamžiku, dávám těch 40 % Jinak jsem teda nechápala, proč se celou dobu ta série tak strašně vlekla. Ono to samo o sobě nebyla špatná řada, ale tím, jak to teď v posledních minutách uspěchali, mi to dost zkazili. A co ty otevřené linky? Claude, Leith, Luc Narcisse, Greer, Bash…A co to mělo být s Narcissem a Catherine a tou ženskou? Navíc jsem čekala, že Narcisse zaplatí za to, co v poslední době udělal. Nevím, ten konec mě dost zklamal.

18.6.2017 | 21:16:21
KaraSnowAllen

Je vidět, že seriál byl rozprostřen na více sérií, ale udělala se jim čára přes rozpočet. Nicméně o to více měli urychlit sérii jako takovou, né se vléct a vše nasrat do posledních dvou epizod, kde 20 let uběhne během jednou sekundového střihu(lol, aspon mohli udělat záběr na to, jak rozkvétají a vadnou květiny, mění se roční období atd.). Ve výsledku jsem měla Elizabeth radši jak samotnou Mary. No, příběh Mary se ukončil, což o to, že celý byl historicky dost nepřesný až na poslední epizody, ale se stalo s Greer, Bashem? Jejich linky vůbec neukončili. Já si teda jen můžu domyslet, že Greer stastně žila s Castleroyem a Bash vyhledal Kennu, odpustil jí a taky spolu byli happy, protože aspon ti si štastně skončit zasloužili. Ráda jsem znovu viděla Francise <3 Frary

18.6.2017 | 16:49:07
Drahu68

Nejlepší série s nejhorším koncem… to zabili … ani trošku se mi ten díl nelíbil

17.6.2017 | 21:08:45
Falcon_Queen

Zbytočné scény pritiahnuté za vlasy, príšerný strih a neukončené linky jednotlivých postáv – jedným slovom chaos. Zachránil to iba záver.

17.6.2017 | 20:43:51
Dan46

no words needed ♥

17.6.2017 | 12:29:19
KENIVE

To teda byla jízda…

17.6.2017 | 10:00:17

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Reklama

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás