Reign (Království) 5 věcí, které nás čekají v nadcházejících epizodách

5 věcí, které nás čekají v nadcházejících epizodách

5 věcí, které nás čekají v nadcházejících epizodách

AccessHollywood před dvěma dny vydal článek, ve kterém zodpovídali producenty Reign, Laurie McCarthy a Brada Silberinga ohledně toho, co (nebo kdo) nás čeká v následujících dílech. Rozhodně se máme na co těšit!


1 0
9.11.2013

Mary (Adelaide Kane), královna Skotů, vytvořila nové spojenectví se synem portugalského krále, ale princ Tomas (Manolo Cardona) rozhodně není jediná nová královská tvář, kterou fanoušci uvidí tuto sezónu na CW.

Během nedávného rozhovoru s reportéry ohledně nového čtvrtečního dramatu, producenti Laurie McCarthy a Brad Silberling diskutovali o několika nových postavách, které se objeví na francouzském dvoře a také o tom, co bude čekat naše oblíbené postavy.


Setkáme se s Mary de Guise, Maryinou matkou: ‚Poznáte se s její matkou – když najdeme tu správnou osobu, která ji bude hrát,‘ smála se McCarthy. ‚Je to fantastická postava. Dokážete si představit Catherine de Medici a tyhle dvě dohromady. Je to skvělé,‘ dodal Brad. ‚Protože co se stane s osobou, která dá pryč svou dceru v šesti letech, aby ji vyměnila za bezpečí své země? Který člověk by tohle udělal, a pokud nejste takovým člověkem, co byste udělali, kdybyste tohle měli za sebou? Catherine se v porovnáním s tímhle brzy začne zdát jako velice vřelá matka.‘

Setkáme se s Elizabeth (která se stane Elizabeth I.), ale ne hned: ‚Časem určitě,‘ vysvětlila Laurie. ‚Příběh se odehrává v docela rychlém sledu, rychleji než si dovedete představit, takže to záleží na spoustě věcí. Ale řekla bych, že ji jednou potkáme, avšak ne tuto sezónu.‘ ‚Dost silně je přítomen její stín v dalších šesti epizodách,‘ dodal Brad.

Dozvíme se více o záhadné dívce v hradních zdech: ‚Je to odkrývání zvláštní mytologie hradu,‘ řekla Laurie. ‚Je to folklor, kterému věří sluhové a je tu hodně úhlů toho, jak se na to dívat, ačkoliv je tu jedno setkání spojené s Mary – dozvíte se o tradicích, kterým lidé v hradu věří a které se jí týkají. Budeme se s ní nepravidelně setkávat skrz celou sérii a budeme se dostávat blíže a blíže k pravdě o její existenci.‘ ‚Je to opravdu nelítostný ochránce a možná ne ten úplně přízemní přítel. Má hodně bohatou historii, která je připoutána k hradu, k Nostradamovi. Dozvíme se o ní víc v nadcházejících třinácti epizodách,‘ dodala Laurie. ‚S tímhle si nebereme servítky.‘

Chemie mezi Bashem a Mary se vrátí: ‚Zůstaňte naladěni,‘ řekl Brad s úsměvem. ‚Je to pomalejší, ale je to stále přítomno a tady. Bash má spojení s některými věcmi, které se dějí v lesích, což přinese nebezpečí do hradu a konflikty mezi ním a Francisem a to všechno je soustředěno na jeho náklonnost k Mary, na jeho touhu po ní,‘ dodala Laurie.

Nostradamus nebude držet celibát: ‚Nehodlám ho nechávat v celibátu,‘ řekla Laurie. ‚Myslím, že se k tomu dostaneme, když na to bude ta správná chvíle.‘

'Megan Follows (která hraje Catherine), nám pořád opakuje: 'A kdy přijde moje milostná scéna?'' zasmál se Brad.

Diskuze /1

Eleanor-Ka

skvělé :)

14.11.2013 | 9:43:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás