Reign (Království) Anotace prvních tří ponovoročních epizod a návrat starých tváří

Anotace prvních tří ponovoročních epizod a návrat starých tváří

Anotace prvních tří ponovoročních epizod a návrat starých tváří

Vánoční a novoroční pauza je takřka za námi a Reign se nám po skvělé zprávě o obnovení vrací v plné parádě již tento čtvrtek/pátek. Co nás tedy čeká v prvních třech epizodách a na čí návrat na francouzský dvůr se můžeme těšit?


7 0
18.1.2015

Po novém roce nás hned 22. ledna (v Kanadě 21. ledna) bude čekat epizoda Getaway, kde nám bude jistě zodpovězena otázka, co se stalo s Condém po jeho náhlém odjezdu z francouzské­ho dvora.

Mary se rozhodne jednat a zachránit Condého, když zjišťuje, že ho Vatikán chce zadržet kvůli jeho znamení Tří jezdců. Francis vymyslí plán, jak je zastavit, což vystaví Bashe nebezpečí. Mezitím Kenna vyzradí Claude Catherininy skutečné motivy.


29. ledna nás pak bude čekat epizoda Banished, kde se vyostří rivalita mezi Francisem a Condém, soupeřící o Mary – soudě podle promo fotografií (můžete je nalézt v profilu epizody) to vypadá velice zajímavě.

Mary se dozví pravdu od Greer o zvěstech, které o ní kolují na dvoře, nutící Mary udělat něco, co považovala za nemožné. Francis si uvědomí rostoucí rivalitu mezi ním a Condém, který usiluje o Mary. Bashova matka Diane se vrací a konfrontuje Catherine. Mezitím je Claude odhodlána pravdu o tom, kdo zabil dvojčata.

Z této anotace je Vám nejspíš jasné, kdo kromě překvapivé návštěvy ducha krále Henryho zavítá na francouzský trůn – ano, je to Diane de Potiers, Bashova matka a králova nejmilovanější milenka. Naposledy jsme se s ní viděli v osmé epizodě první série Fated. Těšíte se na její návrat? A aby těch navrátivších matek na francouzském dvoře nebylo málo, Amy Brenneman neboli Mariina matka, Marie de Guise. S tou jsme se setkali v epizodě Consummation. Kdy se má do seriálu navrátit není ještě zcela jasné, o jejím (nečekaném) návratu Vás budeme předem informovat.

A v neposlední řadě tu máme poslední anotaci k epizodě Sins of the Past, která je také první únorová epizoda a která se bude vysílat 5. února (opět v Kanadě o den dříve).

Když se hrad připravuje na Zimní slavnosti, král Antoine z Navarre odhalí Francisovi a Mary pomsty Anglie proti Francii. Bash zjišťuje, že „nemrtví“ muž byl spatřen ve vesnici a jeho snaha tohoto muže vystopovat ho zavede k tajemné ženě v bílém. Mezitím Catherine odhalí příčinu jejích halucinací.

Na jakou z epizod se podle anotací těšíte nejvíce? A na kterou z postav?

Diskuze /4

Kimberlly

Prosím dajte viac Basha! :/ A Basha s Mary! :( To mi chýba a aj Greer. Ale na matku Basha sa neteším. Moc som ju rada teda nemala! :D

18.1.2015 | 20:00:54
Nika

Víc Bashe – souhlasím :) víc Bashe aa Mary – naprosto nesouhlasím, mě se teď líbí s Kenou :) vytvářejí opravdu krásný pár a to je na toum to nejúžasnější, že předtím než se vzali z donucení, tak se spíš jen akceptovali, že ten druhej existuje, ale teď se mají oravdu rádi :D moc se těším na další díly :)

18.1.2015 | 20:56:18
veronika1804

Tiež suhlasím viac Basha a Keny :D A aj Greer ! A ešte nejako si začínam myslieť že ta Claude svoje sestry nezabila ......

19.1.2015 | 8:05:31
poskerka

Já chci hlavně Mary a Francise v pohodě :D a nejvíc mě zajímá jak to celý s Francisem dopadne, když bude i 3 série, jestli budou sledovat historii v tomto bodě. Bože já je jako pár miluju a jsem z toho fakt smutná, když to mají blbé :D

20.1.2015 | 18:35:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás