Reign (Království) Co nás čeká ve finálních dílech Reign?

Co nás čeká ve finálních dílech Reign?

Co nás čeká ve finálních dílech Reign?

Druhá řada vlády naší královny Mary jde do finále! Co všechno odhalily synopse tří posledních epizod? Čtěte jen na vlastní nebezpečí, tento článek rozhodně obsahuje VELKÉ SPOILERY!


8 0
27.4.2015

Nevěra, zrada, láska, nedůvěra… A ještě mnohem víc nás čeká v epizodách Fugitive (Uprchlík), The Siege (Obléhání) a Burn (hořet, spálit, upálit… to se dá přeložit mnohými způsoby, samy pak uvidíme, jak ten název bude konotovat se samotnou epizodou).

Jedno však víme jistě – že se vztahy nejen mezi našimi hrdiny, ale i mezi zeměmi budou pěkně přiostřovat. Ale pěkně popořadě – jak už nám napovědělo promo na nadcházející epizodu, Condé se stane uprchlíkem kvůli jeho zmařenému sňatku s „náhradnicí“ za královnu Elizabeth. Jak Francis, tak Catherine chtějí jeho hlavu. A vzhledem k tomu, že Condého dostihne generál Renaude, s jeho osudem to vypadá pěkně bledě. V následující epizodě bude také nejspíš rozřešen milostný trojúhelník Catherine-Narcisse-Lola. Kenna už zřejmě navždycky zlomila hůl nad svým manželstvím s Bashem a i s Greer a Leithem to vypadá, že se jejich vztahu zrovna neblýská na lepší časy… Konečně, tady máte popis následující, v pořadí dvacáté, epizody.


Mary učiní extrémní rozhodnutí, aby zabránila Francisovi chytit Condého. Catherine žárlí na Narcissův vztah s Lolou. A proto jej požádá, ať udělá něco neodpustitelného, aby jí prokázal svou věrnost. Kenna překročí hranice s generálem Renaudem a Greer učiní volbu, jenž by mohla ukončit její vztah s Leithem.

V následujícím díle The Siege se ocitne v ohrožení samotný dvůr, když (zatím pro nás) neznámá vojska postupují na hrad. Catherine Narcissovi ukáže, že si s ní neměl zahrávat a Bash se rozhodne přivést Ženu v Bílém (tedy Delphine) ke dvoru.

Maryina věrnost je vystavena zkoušce, když objeví šokující odhalení. Jak se jednotky vojáků přibližují k hradu, Mary a Francis musejí prozatím odložit své neshody, aby přišli na to, kam až sahá Condého zrada. Mary se také dozví hořkosladké odhalení, které jí přiměje vše zpochybnit. Mezitím se Catherine rozhodne učinit Narcissovi lekci, aby se jí znovu nerozhodl vzdorovat. Bash se rozhodne vzít Delphine na hrad.

A konečně tu máme finální epizodu Burn. Jak jsme již psali dříve, můžeme se těšit na dlouho očekávané setkání s královnou, o které jsme toho tolik slyšeli, ale prozatím jsme ji neměli čest poznat.

Je tu místo jen pro jednu královnu. Mary riskuje vše, aby zničila Condého. Francis si myslí, že se tímto jednáním obrací proti samotné Francii. Catherine učiní odvážný krok, když se setká s královnou Elizabeth kvůli šokujícímu spiknutí, díky kterému se bude moci pomstít Mary. Kenna má tajemství, které navždy zapečetí její manželství s Bashem.

Ve finálové epizodě se také znovu setkáme s Greer, Lolou, Narcissem, Leithem a princeznou Claude. A jak vidíte, rozhodně se máme na co těšit.

Co si od finálových epizod slibujete Vy? Na jaký z nadcházejících dílů se podle synopsí těšíte nejvíce? Myslíte si, že někdo z hlavních postav zemře (jako tomu bylo s králem Henrym v předchozí sérii), nebo z toho naši hrdinové vyklouznou s odřeninami, ale přesto se zlomenými srdci?

Diskuze /12

Nika

Jsem dost natěšená na finále – ikdyž zároveň smutná protože to znamená čekání až do konce září/začátku řína na další epizody ale hlavní je, že je jistá 3. série :D aspoň je jasný, že je na co se těšit :D

Jinak pokud ve finále nezemře Bash, Kena nebo Catharine, tak mi je jedno jak to dopadne :) hlavně ať to tihle přežijí (Mary neuvádím, protože u té je jasné, že přežije).

#6 Luc!k
27.4.2015 | 21:21:24
kuwu

Kenna by mi nevadila, to samé Greer, na Condého se pěkně kouká, ale taky nic moc..

28.4.2015 | 14:44:34
Chiarlotte

Kennu s Bashem jsem měla ráda, ale nehodili se k sobě. Za to doufám, že to vydrží Greer s Leithem – ty dva spolu mám ráda už od první série :)

28.4.2015 | 15:36:31
SerialLovver

už se těším na scény Lola a Narcisse

28.4.2015 | 16:27:37
Luc!k

hrozně moc se těším :) myslím ,že Condé umře a nebo uteče zpátky do Navary a ,že se Kenna dá dohromady s tím generálem ale uvidíme.Jsem ráda ,že se vyřeší vztah mezi Narcissem a Catherine,protože já je chci mít spolu! :3 ♥.A doufám ,že je nenapadne mi Francise v poslední minutě závěřečného dílu zabít …to bych asi nerozdýchala -_- :D

30.4.2015 | 14:36:08
Luc!k

#1 Nika: vidím to úplně stejně xD :)

30.4.2015 | 14:37:00
flixo

Francisova smrt myslím ještrě nehrozí, ve vizích jeho poslední hodinka nastala s Mary v posteli a ti dva mají ještě daleko k tomu, aby se usmířili. je mi hrozně líto Condého, měla jsem ho ráda. Mary ho tahala nepěkně za nos, pořád jí věřil, čekal, nechával všechno na ní, nedivím se, že udělal, co udělal. doufám, že se mu podaří utéct a nenechají ho v seriálu popravit. pořád rozdýchávám, jakým způsoběm se postavila Greer na nohy, nechápu, proč nedovolila Leithovi dát jí lepší, důstojnější život. nejvíc se mi teď začíná líbit páreček Kenna a generál, na ně se těším nejvíc. :) generál na mě udělal dojem..

30.4.2015 | 17:29:53
bloodywerewolf

Podla mojho nazoru by uz mal francis vo finale zomriet ta postava uz nema co ponuknut navyse by to uz aj sedelo celkom historicky .. conde urcite nezomrie a myslim ze z jeho strany tam este moze nyt dobra linka a ocakavam ze mariebodide po smrti francise naspat do skotska a tym skonci 2.seria a plis tam bude nejake zamiesanie ostatnych vztahov :D

2.5.2015 | 1:24:08
sarahxhodac

Doufám, že Francis nezemře, ba naopak. Doufám, že s Mary pořádně pomstí. Snad to odnese i Condé.

3.5.2015 | 10:28:38
poskerka

Mně osobně se pár Kenna a Bash strašně líbil a teď mě to docela štve. No a ohledně Mary, ta se hrozně změnila (ne že by neměla proč), ale nelíbí se mi její vývoj. Za to se mi ale líbí Francis a doufám, že ještě neumře. Prostě se mi nelíbí, jak to se všema teď dopadá, nějaký happyending prosím :D

#11 Faszi1
3.5.2015 | 21:24:14
Faszi1

#10 poskerka: Přesně moje slova :D

6.5.2015 | 12:23:12
monika9821

https://www.facebook.com/Reigntvseria Vitajte ♔ ♕ ♚ ♛

30.5.2015 | 20:46:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás