Reign (Království) 'Condé by pro Mary udělal cokoliv' říká jeho představitel, Sean Teale

'Condé by pro Mary udělal cokoliv' říká jeho představitel, Sean Teale

'Condé by pro Mary udělal cokoliv' říká jeho představitel, Sean Teale

Před třemi dny vyšel na Entertainment Weekly krátký rozhovor se Seanem Tealem, představitelem Louise Condého, prince Krve, který je zároveň i jedním z nových postav, s nimiž jsme se setkali ve 2. sérii. Co si myslí o své postavě, jeho vztahu k Francisovi, Mary a Lole? To se dozvíte v přeloženém rozhovoru.


9 0
8.2.2015

Když byl Louis Condé představen v premiérové epizodě 2. série, jeho herec, Sean Teale, ho označil za „Robina Hooda v lesích“. Z jeho představení jsme se dozvěděli, že je Francisův bratranec a docela milý člověk. Jenže teď se přenesme do poloviny série a Condé s Francisem rozhodně nejsou na přátelské rovině a Condého největší starostí se stalo štěstí krásné královny Mary.

Ale když se Condého bratr Antoine navrátí v aktuální epizodě Sins of the Past a obviní Bashe z vraždy jednoho člena jeho rodiny, věci začnou být více politické, zejména v případě, kdy obě rodiny (Francise i Condého) jsou právoplatnými dědici francouzského trů­nu.


Se Seanem Tealem jsme mluvili o Condého lásce k Mary, jeho oddanost rodině a mnohem víc.

Nečekejte, že se Condé s Francisem brzy spřátelí.

‚Řekněme, že spolu moc nevycházejí,‘ řekl Teale se smíchem.

Pokud nepočítáme tu věc s Mary, věci začnou být ještě komplikovanější kvůli Antoinovým obviněním.

‚Začíná to být o rodových liniích, rodinách a historii. A Antoine si je toho všeho dobře vědom – tahle show je nejen o romantických vztazích, ale i o politice, moci a vládnutí království,‘ řekl Teale.

Condé je jednou z kladných postav, ale nečekejte žádné záruky.

‚Je neuvěřitelně rozpolcený,‘ řekl Teale o Condého věrnosti těm, co jsou na francouzském dvoře a jeho rodině. ‚Byl neuvěřitelně věrný navzdory nepřízním osudu a sám se schválně postavil do nebezpečné pozice, ne aby dokázal svoji loajálnost, ale protože takový on je. Je člověkem z lidu, ačkoliv pochází z mocné rodiny a má své vlastní bohatství. Ale v tu samou chvíli musíte porozumět tomu, že v tuhle chvíli se z toho stává rodinná záležitost a jeho bratr je tu, aby mu připomněl jeho povinnosti, pro koho pracuje a pro koho bojuje. Antoine totiž rozhodně není tak důvěřivý, ani důvěryhodný.‘

Milostnému trojúhelníku rozhodně ještě není konec.

‚Nemůžete spolu bojovat s dřevěnými klacky a považovat to za ukončené,‘ prohlásil Teale.

A přitom, kdyby Francis vyložil své pravé důvody Condému, dost pravděpodobně by ztratil trůn.

‚Problém je, že Condého hněv vůči Francisovi je zcela oprávněný, protože Condé neví, proč Francis dělá to, co dělá. Kdyby se to dozvěděl, zjistil by, že Francis zabil vlastního otce, tím by byla rodina Valois vyřízena a vládu by převzali Bourboni.‘

Ale Condého nevraživost není jen vůči Francisovi jako katolickému králi. Má to také dost společného s Mary.

‚Nebyl Mary dobrým manželem, což pro Condého znamená obrovskou věc, mít tuhle nádhernou ženu a nebýt tu pro ni tak, jak by měl být,‘ řekl Teale. 'Je tu jistá rozpačitost a Condého láska k Mary je zřejmá. Zaleží mu na ni jako na člověku a udělal by pro ni cokoliv, včetně toho, že by s ní nikdy nebyl.

Jak Sean Teale slibuje, milostný trojúhelník se nám pořádně rozpálí.

On a Lola by mohli mít šanci.

Condému rozhodně nevadí být spárován s dalšími ženami a minulý týden Mary požádala Lolu, aby mu dala šanci. A podle Tealea by mohli vydržet.

‚Jsou zajímaví. Je jí fascinovaný a neříkám, že se podle toho také nebude chovat. Condé a Lola rozhodně dostanou svou šanci. Koneckonců, pro dobro všech se musí trochu snažit. A upřímně, docela spolu vycházejí.‘

Condé se (možná) usměje.

Díky novému vztahu k Lole a návratu jeho bratra, Teale doufá, že bude moci hrát i Condého odlehčenější stránku.

‚Condé je mnohokrát postaven do vážné situace, přesto on a Lola mohou spolu vtipkovat, což je skvělé. Ale vždycky můžete s tímhle dělat víc, když vidíte jeho světlejší, uvolněnější a laskavou stránku, když to všechno není jen o politice a zachraňování životů, ale o užívání si společnosti toho druhého a stále je tu ta flirtující, drzá část Condého, která se ještě pořádně neukázala.‘

Diskuze /7

anndaoova

Oh rozhodně se po tomhle článku těším! Mám ráda oba, jak Condého tak i Francise, takže to bude pro mě tak či tak smutné.

8.2.2015 | 14:33:42
Skadi Laufey

Vypadá to zajímavě, je skvělé, že do toho zapojí konflikty a není to pouze o trojúhelníku, ale také o celé vládě. Plus mě zajímá jak to s Condém skončí,
!když si Mary, ta pravá z historie, vezme nějakého bratrance od Francise. Doufám, že to bude Condé i přesto co se stane.

8.2.2015 | 15:48:52
Alixe AB

she will meet a dark handsome stranger…řekl Nostradamus…nevím jak Vám,ale mně tedy Condé tohodle strangera připomíná už od začátku :D

12.2.2015 | 17:27:25
Alixe AB

malý detail:D řekl Nostradamus Lole :D

12.2.2015 | 17:28:10
Hiromi.san

Louis Condé a Lola by byli zajímavý pár, uvidíme. Každopádně mě tak napadlo, třeba se mýlím, ale copak na spojenectví Condého a Loly řekne Narcisse? :-)

#6 Stelly
12.2.2015 | 19:32:04
Stelly

#5 Hiromi.san: No vzhledem k tomu jak ho Lola načapala ji to asi příliš zajímat nebude ;) :D

#7 Hiromi.san
12.2.2015 | 19:56:47
Hiromi.san

#6 Stelly:No Lola viděla Narcisse v delikátní situaci , ovšem špičkování s muži Lole očividně svědčí. :-D Jak v Nacissově případě, kterému se to líbí, tak u Condého, který je v tomhle směru trochu jemnější. :-) Narcisse je sebestředný sobec, ale občas je to sebevědomí velmi užitečné. Třeba jak neustále doráží na Lolu. :-D Condé nejspíš tak ambiciózní není, ale nestydí se udělat dobrou věc a stát si za svým názorem za každou cenu. Otázkou pro mě stále je, zda se Narcisse opravdu do Loly zamiloval nebo jen zase sleduje vlastní cíl, a pokud něco sleduje, nebude to hezké vzhledem k jeho vytrvalosti.. Mimochodem, určitě je ten „dark handsome stranger“ Condé? :-)

12.2.2015 | 21:42:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás