Reign (Království) Jak si naše královna vede na televizních obrazovkách?

Jak si naše královna vede na televizních obrazovkách?

Jak si naše královna vede na televizních obrazovkách?

Celých 6 epizod první série máme za sebou, dalších 16 leží před námi. Což je docela slibné číslo, co myslíte? A jak si tedy uplynulé epizody vedly na televizních obrazovkách? To se dozvíte uvnitř článku.


1 0
24.11.2013

Pilotní epizoda přilákala celé 2 miliony divákůratingem 0.8 klíčové skupiny (tedy 18 – 49). V hodinu, kdy je Reign vysílán, soupeří se seriály The Crazy Ones (CBS), Sean Saves the World (NBC) a divácky oblíbené a známé Grey's Anatomy (AB­C).

Druhá epizoda Snakes in the Garden klesla na 1 840 000 divákůratingem 0.7. Epizodou s prozatímní nejmenší sledovaností se stala třetí epizoda Kissed, jejíž sledovanost klesla o dalších 270 tisíc diváků a v konečné podobě si vysloužila rating 0.6. Tuto epizodu sledovalo celkem 1 570 000 diváků.


Navzdory tomu, že padly jisté obavy, zda sledovanost bude nadále klesat, epizoda Hearts and Minds vyvedla všechny z omylu – nadále s ratingem 0.6, přesto s konečným počtem 1 640 000 diváků trochu zlepšila reputaci předchozí epizody.

Epizoda A Chill in the Air opět zažila nárůst a polepšila si s ratingem 0.7. Diváků, které přitáhlo drama na francouzském dvoře a nebezpečí číhající v lesích, bylo tentokrát 1 690 000.

Co se týče epizody šesté, tak prozatím ještě sledovanost není zveřejněná – přesto podle SpoilerTV se Reign dostalo mezi desítku nejpopulárnějších diskutovaných seriálů (podle popularity v anketách, komentářích, Facebooku, Twitteru a tak dále).

Doufejme, že si Reign nadále bude udržovat diváckou přízeň a sledovanost bude nadále stoupat :) Co myslíte Vy? Čekali jste čísla vyšší, nebo nižší? Myslíte si, že se sledovanost ustálí, nebo se bude zvyšovat/klesat?

Diskuze /6

HermiJ

Čekala jsem trochu vyšší sledovanost, ale má silné soupeře. Hlavní je taky obliba u fanoušků.

webmaster
24.11.2013 | 16:54:50
Eleanor-Ka

Jsem celkem spokojená, hlavně že seriál nezarazejí a budou i další série :) (Né jako př. u TSC..) Snad to bude mít stále vyšší a vyšší sledovanost, Reign za to stojí ;)

24.11.2013 | 21:38:53
Nika

doufám, že bude stoupat a vyslouží si další serii :D ty čísla se možná zdají malá, ale na CW to zas tak slabý není, vzhledem k tomu že CW je z velké pětky nejmladší a největší zelenáč, tak má prostě slabší sledovanost a to celkově. S ratingem jaký zatím má je dost vysoká pravděpodobnost na další serii. U FOX nebo ABC by s takovýmto ratingem byl seriál už zrušený. Takže jsem opravdu ráda za to, že to má CW u ketré můžu doufat v propustku do další sezony :D i s takovýmto ratingem :D

24.11.2013 | 21:43:37
Mandula

Popravdě, já jsem hlavně čekala lepší kvalitu seriálu :( V upoutávce je super: kamera, hudba, kostými, zajímavý téma. Ale co se týče samotného seriálu, hlavně hereckých výkonů…ach,jo :/ Přijde mi, že je to spíš pro klíčovou skupinu 12 – 25 ;) …škoda

#5 Asisinecka
25.11.2013 | 13:50:08
Asisinecka

Je to super seriál a co se týče herců každý musí někde začít podle mě jsou úžasní a doufám že se seriál udrží #4 Mandula:

25.11.2013 | 15:06:10
Alurka

Myslím si, že na úplně nový seriál je ta sledovanost dobrá :-). Doufám, že tenhle seriál si udrží svoji kvalitu nebo se ještě bude zlepšovat:-). Je skvělý. Hlavně ať to nepokazí jak u Upířích deníků.

27.11.2013 | 10:32:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás