Reign (Království) Letošní sezóna bude patřit Mary a Francisovi

Letošní sezóna bude patřit Mary a Francisovi

Letošní sezóna bude patřit Mary a Francisovi

Před dvěma dny na Entertainment Weekly vyšel článek, ve kterém výkonná producentka Laurie McCarthy promluvila nejen o budoucnosti hlavního páru, ale i o milostných životech ostatních postav. Jak, kdo, kde a s kým bude tuto sérii? To se dozvíte v námi přeloženém článku.


14 0
27.9.2015

Drama ve třetí sérii Reign tentokrát nebude pouze ve Francii, ale také v Anglii, kdy seriál začíná vyprávět příběh z pohledu Elizabeth I. To však neznamená, že necháváme Francii úplně za sebou. Anglie neanglie, diváci budou i tuto sezónu zapleteni do jiskření na francouzském dvoře jako každý rok. Ano, mluvíme o vztazích.

Ačkoliv se zdá, že se Francisova nemoc vrátila, MaryFrancisem si budou užívat jejich znovu nalezené štěstí.


Dramatizujeme jeho zdravotní stav. Pro Francise, na rozdíl od předchozích sérií, může být smrt skoro okamžitá, takže se podle toho budou řídit i jeho rozhodnutí. Myslím, že on a Mary se začnou činit jistá rozhodnutí s přesvědčením, že jeho čas je limitován a to je to, co dodá jejich vztahu bolestivost a co bude hnací silou pro to, aby něčeho dosáhli. I kdyby k tomu museli využít zkratky, které by dříve nepoužili.

McCarthy nic neprozradila o tom, jak dlouho bude Francis žít, slíbila však, že on a Mary jsou na dobré cestě.

Jsou opravdu šťastní a užívají si každé chvíle. Fanoušci, kteří si přáli víc Frary, dostanou hodně Frary momentů. A bude toho opravdu dost.

Někde jinde na dvoře si Bash uvědomí, co mu Delphine minulou sérii udělala.

Zůstanou spolu spojeni, nejen romantickým, ale také nevysvětlitelným způsobem. Budou mít velmi intenzivní pouto. Delphine se vrátí zpátky.

A co víc, Bash a Delphine se zapletou do dalšího nebezpečného příběhu, když „záhadná a temná bytost“ začne brát životy na francouzském dvoře.

Co se týče Kenny, Bashovy ex-manželky, její osud je "prozatím nejistý. Naposledy jsme ji viděli těhotnou a plavící se na lodi, pryč od francouzského dvo­ra.

A když už mluvíme o párech, je tu také lady Lola a Stéphane Narcisse. Narcisse ukončil minulou sezónu svou zradou vůči Catherine. A co čeká Narcisse ve 3. sezóně?

Jeho pozornost se plně otočí k Lole. Což samozřejmě nepůjde úplně snadno. Narcisse se bude snažit získat Lolu, to však neznamená, že jeho vztah s Catherine je u konce. Myslím, že Catherine a Narcisse jsou neuvěřitelně dobře sladěni; v bitvě, v inteligenci, v posteli. On je však zamilovaný do Loly.

A v neposlední řadě tu je Greer, která si bude nadále užívat života jako nezávislá žena a bordelmamá, když potká nového muže – piráta Martina, o jehož obsazení jsme psali již dříve.

Na který pár se tuto sezónu těšíte nejvíce Vy? A které milostné pletky se Vám už zajídají, nebo jich naopak nemáte dost?

Diskuze /15

Ptolemai

No tak uvidíme :)

27.9.2015 | 18:20:58
Felicita8

Lola a Narcisse ma zaujímajú najviac :D

#3 ThereSSa7
27.9.2015 | 18:54:51
ThereSSa7

#2 Felicita8: Přesně! Hrozně jim fandím! :D

27.9.2015 | 19:24:10
Ratemus

:-D

28.9.2015 | 14:19:56
Borgata

Greer a Leith boli najlepší … :-/

28.9.2015 | 15:51:02
elissisi

Vzhledem k tomu, že jsem měla ráda Bashe a Kennu společně, tak tímhle mi udělali docela čáru přes rozpočet. :D Dá se říct, že jejich rozchod je snad úplně první věc, která mi u tohohle seriálu vadí. Ale stalo se, jdeme dál. ;)

Docela mě ale zajímá Greer a pirát. ;)

#9 Stelly
29.9.2015 | 13:19:26
Beewaya

Trochu mě mrzí, že se stále hýbe s jednotlivými páry, protože jsem vážně měla ráda Bashe s Kennou a Greer s Leithem. Ale nevadí, je to seriál =) takže se těším na jejich nové osudy =)

#10 piperw
29.9.2015 | 20:09:43
Luc!k

Já se moc těším :-) Asi nejvíc jsem zvědavá na spojenectví Catherine a Elizabeth a vím,že hodně lidí je spolu nechce,ale já fandím Catherine a Narcissovi. A doufám,že Bash bude ok,protože nemůžou mi zabít jak Francise tak i Bashe.

4.10.2015 | 14:15:12
Stelly

#6 elissisi: Přesně :D úplně souhlasím ;-)

6.10.2015 | 17:23:46
piperw

#7 Beewaya: Taky jsem tyto dva páry měla nejraději. Zajímal by mně opět i pár Bash a Mery, ale toho už se asi nedočkáme. Hlavně ať se nevrací Condé a budu spokojená :)

9.10.2015 | 12:48:56
Sabuška

Já jsem zatím měla nejraději BASHE a MARY a NARCISSE a LOLU.

9.10.2015 | 14:53:39
SterekLove

Nejlepší byl stejně pár Condé a Mary! :3

10.10.2015 | 10:00:21
Forminka

Francise nemohou zabit! musi se uzdravit

30.10.2015 | 11:39:28
Maryy

Já osobně měla nejradči Mary a Francise… byli nejhezčí pár a tět když je Francis mrtvý je to na nic… uvidíme co bude dál..

23.11.2015 | 20:01:38
xClairex

KDO NEVIDĚL 3X09 – SPOILER!!! Čtu tenhle článek zpětně a pěkně kecaj… žil tak maximálně třetinu sezóny… moc jsme toho nedostali.. kéž by toho bylo víc. :( Aspoň v seriálu jim mohli dát šťastný konec a odchýlit se od historie…

17.1.2016 | 12:41:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás