Reign (Království) Mary de Guise a obsazení nové královny

Mary de Guise a obsazení nové královny

Mary de Guise a obsazení nové královny

Co říká představitelka Mary de Guise na svou roli na francouzském dvoře? A kdo se přidá k dámskému obsazení Reign? To se dozvíte uvnitř článku.


1 0
30.1.2014

Objevení Mary de Guise na francouzském dvoře rozhodně nebude jen kvůli shledání po letech se svou tvrdohlavou dcerou. Amy Brenneman by se měla poprvé objevit v roli skotské královny už 6. dubna na CW. Mary bude rozhodnuta zajistit spojenectví Skotska a Francie skrz manželství Mary a Francise navzdory Nostradamově varovném proroctví o Francisově smrti.

„Mary nevěří v proroctví, ani v magii,“ říká Brenneman, „přijedu si jako starý známý ke dvoru se slovy: ‚Co se to tu sakra děje? Přestaňte poslouchat kouzelníky! Vraťme se k tomu, proč jsme vůbec tady‘“


Brenneman těší pracovat se svým manželem, výkonným producentem Bradem Silberlingem, ačkoliv nebyla nijak zvlášť nadšená kvůli kostýmům. "Vždycky jsem chodila shrbená, tak jsem si řekla: ‚Obléknu si korzet‘, což vydrželo asi den. Říkala jsem si: ‚Můj bože, tohle je strašný. Jsem herečka, tak budu předstírat, že mám jeden korzet na sobě!‘

A co se nové královny týče – Reign obsadilo mladou herečku Kathryn Prescott (můžete ji znát z britského drama seriálu Skins) do role Penelope, kuchyňské pomocnice, která najde fazoli ve svém kousku dortu a podle tradice, kterou francouzský dvůr udržuje, se na jeden den stane královnou.

Penelope je popisována jako plachá a veselá napohled, ale má i sexy a manipulativní tvář. Podle všeho dá královna Catherine Penelope malou prácičku výměnou za lepší zacházení v kuchyních. A mladá žena toho samozřejmě využije, aby dostala to, po čem touží. Její postava by se měla pravidelně objevovat až do konce série.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás