Reign (Království) Nové CW seriály: Co sledovat a co přeskočit

Nové CW seriály: Co sledovat a co přeskočit

Nové CW seriály: Co sledovat a co přeskočit

Na Wetpaint se objevil článek lákající, nebo odrazující na seriálové novinky stanice The CW. Mezi nimi se objevil i náš Reign – jak si obstál a jaké jsou prozatimní názory na seriál?


1 0
16.9.2013

Premisa seriálu: Mary, královna Skotska: mladá léta s bonusovým milostným trojúhelníkem a trochou magie v optimálním množství.

Crystal Bell – Stojí to za shlédnutí


Reign je považováno za seriál, kdy se Gossip Girl střetne s Pretty Little Liars a Hrou o Trůny, i když jde spíš o verzi Tudorovců pro mladistvé. Má všechny elementy pro úspěšné seriály CW: mladou, silnou hrdinku, její společnost pohledných přítelkyň, milostný trojúhelník, soundtrack z TOP 40 a nadpřirozený element ve vševědoucím jasnovidci. Ale Reign chybí možná ten nejzákladnější aspekt CW seriálů: pohledné muže. Ano, Toby Regno i Torrance Coombs jsou roztomilí ve svých vlasových střizích pro 16. století, ale nikdo z nich nemá jiskru jako Ian Somerhalder. Co však Reign může postrádat ve svých mužských představitelích, to snadno vynahradí hlavní hrdinka Adelaide Kane v roli mladé Mary, která okamžitě chytne divákovu pozornost. Reign je pro CW odvážným krokem, a ačkoliv to nebude šálek čaje pro každého, mohl by se snadno stát vaší novou závislostí. Jen budu potřebovat několik dalších epizod, abych se do toho dostala.

Carson Blackwelder – Stojí za shlédnutí

Jak by asi vypadala Gossip Girl v 16. století? Teď máte odpověď. Adelaide Kane (z MTV seriálu Teen Wolf) hraje velice krásnou verzi Mary, královny Skotské, přičemž tahle show má všechno od přátelství po zakázanou lásku, od přátel/nepřátel po hudbu dnešní doby. Samozřejmě, seriál není historicky přesný, ale to neznamená, že by postrádal části, které by mu mohli dopomoci k úspěchu. Kdyby Mary potřebovala pomoct, jen si pomyslete: ‚Co by Blair Waldorfová udělala?‘

Jennifer McGrath – Stojí za shlédnutí

Pokud jste si někdy kladli otázku, jaké je to být královnou ve starších časech (v tomto případě 16. století), Reign není úplně dobrou odpovědí. Phillip Phillips, jehož písničky zazní v pilotním díle, vyhraje American Idol po mnoha staletích pletichaření, bodání do zad a domácích divokých oslavách, které, jak se zdá, dominují francouzskému dvůru. A pokud se diváci chtějí podívat na Wikipedii ohledně milostného trojúhelníku mezi Mary, Francisem a jeho bratrem Bashem, budou nejspíš zklamáni, protože Sebastian je výmyslem seriálu. Seriál trochu připomíná Marii Antoinetty režisérky Sofie Coppoly, takže pokud máte rádi (ne úplně přesnou) historii s leskem na rty a sponkami do vlasů, Reign se vám bude líbit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás