Reign (Království) Oficiální anotace a data vysílání posledních tří epizod odhaleny

Oficiální anotace a data vysílání posledních tří epizod odhaleny

Oficiální anotace a data vysílání posledních tří epizod odhaleny

Do konce řady nám už zbývají pouhé tři epizody. Pokud si chcete zkrátit čekání na nadcházející šestnáctou epizodu a navnadit se na to, co nás čeká ve finálových dílech třetí řady, přečtěte si celý článek.


7 1
4.6.2016

Epizoda S03E16 Clans, která nás bude čekat z pondělí na úterý, tedy 6.6.2016.

MARY SE VRACÍ DO SKOTSKA A JE ŠOKOVÁNA TÍM, CO JI TAM ČEKÁ. Když se Mary vrátí do Skotska, je překvapena, jakým hrozivým a zradným místem se její země stala, proto se rozhodne uchovat svoji královskou identitu v tajnosti, dokud nezjistí, komu může vlastně věřit. Když Elizabeth vystaví svou pozici nebezpečí kvůli nesnesitelnému nápadníkovi, Lola se do toho vmísí, aby pomohla. Elizabeth tak začne pochybovat o jejích pravých motivech.


V následující epizodě S03E17 Intruders, která bude odvysílaná 13.6.2016 konečně uvidíme Johna Barrowmana jako velitele klanu Munro.

HOSTUJÍCÍ HVĚZDA JOHN BARROWMAN. Když je Mary pokládána za mrtvou, Elizabeth se rozhodne využít Loly, aby jí pomohla v získání skotské koruny, zatímco Maryin bratr James musí ubránit trůn proti Johnu Knoxovi. Mary stane tváří v tvář vraha Francise, když jsou společně s Bashem zajati nebezpečným klanovým vůdcem Munroem.

Finálová epizoda S03E18 Spiders in a Jar bude následně odvysílaná 20.6.2016.

Mary učiní odvážný krok k opětovnému získání svého trůnu, což vyústí v královskou bitvu s Elizabeth. Lola je obviněna s hrozivého zločinu a musí čelit následkům. Catherine si uvědomí, že Charles, který se navrátil ke dvoru, je změněným mužem poté, co zaplatil vysokou daň za matčinu neukojitelnou touhu po moci.

Na jakou epizodu se těšíte Vy nejvíce?

Diskuze /4

GingerGin

Tak po tom nesmyslném posledním dílu s tímhle seriálem končím. Po patnáctém dílu jsem tomu chtěla dát druhou šanci, ale tohle už bylo fakt moc :/

Lola by nikdy nebyla schopna plánovat něčí vraždu. To k ní prostě nesedí. Těžko říct, proč se jí takhle chtěli zbavit. Jestli si jen mysleli, že její konec bude zajímavý…Nevím. Možná se chtěli inspirovat GoT. Ale to prostě u takového seriálu nejde. A hlavně ta logika, že jen co ji dají s Narcissem opět dohromady, nechají ji zabít. V každém případě to chování k Lole opravdu nesedělo. !

#2 Usyn #3 Nikola_lover
21.6.2016 | 9:12:48
Usyn

#1 GingerGin: Po pozretí poslednej epizódy som si povedala to isté, že to je už pomaly ako GoT :D

Tak či tak, zakončili to zaujímavo a som neskutočne zvedavá aká bude IV. séria (a kto všetko v nej zomrie)

Skôr ma mrzí koniec – nekoniec Leitha. Vyzeralo to, že zomrel no uvidíme, v tomto seriály sa stáva veľa zázrakov. Ale po prečítaní čo bude nové vo IV. sérii si nemyslím, že to prežil, keďže o ruku Claude sa bude uchádzať iná muž. Do poslednej sekundy som verila, že Elizabeth zruší popravu Loly.

#3 Nikola_lover
29.6.2016 | 7:11:05
Nikola_lover

#2 Usyn:
#1 GingerGin: naprosto s vámi souhlasím, a ano četla jsem zde (http://ultimate-adelaidekane.blog.cz/) že se bude o ni ucházet jiný muž a je mi líto že Leith odchází:((

20.7.2016 | 15:13:08
tynamorgan

Je mi opravdu líto Leitha, po tom, co jsi prožil s Greer, se zamiloval do Claude a ja jsem je zboznovala spolu, zemřel. A jeste Lola, nikdy jsem ji neměla v lásce, ale potom co si našla cestu k Narcissovi, se mi začala líbit, s nim, ale nechají ji zabit. Take věřím, ze by tohle nikdy Lola neudělala. A Mary? Ta se změnila strašně moc. Nevěřila jsem tomu, co jsem videla, ano, vypadala s tim typkem zase šťastně, ale neříkejte mi, ze na Francise tak rychle zapomněla. Ze se přesto dokázala tak rychle přenést a hned se vyspat s někým jiným. Jeho dost dobre neznala a Francise skoro cely život. Tahle série me opravdu zklamala a již nebudu nadále pokračovat ve sledování.

29.10.2016 | 14:59:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás