Reign (Království) Rozhovor s Tobym Regbem

Rozhovor s Tobym Regbem

Rozhovor s Tobym Regbem

Přinášíme Vám další přeložený rozhovor z Fan Voice, tentokrát s představitelem korunního prince Francise, Tobym Regbem. Nemusíme, doufám, připomínat, že do premiéry pilotního dílu zbývá už jen jeden den!


1 0
16.10.2013

Fan Voice: Někdo jednou řekl, že nemůže uvěřit, že vám dvěma s Torrancem říkají, že jste pořádní chlapi, protože jste vtipní a ošuntělí Angličani…

Toby Regbo: Nikdy předtím mě neoznačili za ‚pořádného chlapa‘. Protože při kostýmním zkoušení vám měří rozměry. Myslím, že můj bicep má kolem 12 palců. Což vážně není nic ‚pořádného‘. Nechal jsem si vybělit zuby a obarvit vlasy a chodím do posilovny, takže jsem skoro připravený pro americkou televizi.


Fan Voice: Jaký je to pocit, když po Vás budou dámy šílet a budete vystupovat ve fan fiction…

Toby Regbo: Co se ještě bude dít? Nikdo mě na to nepřipravil. Většina takovýhle věcí, která se mi stala, jsou vážně zvláštní, protože se považuju jen za podivína z Londýna, Severního Walesu. Je to velmi, velmi zvláštní. Dělal jsem interview ve studiu, v řádném televizním studiu. Být na druhé straně obrazovky je pro mě stále trochu děsivé.

Fan Voice: Takže jste neměl nikdy ten okamžik, když jste mluvil s dámou a ona se tak trochu pozapomene vaše jméno – poznáte, kdy se něco takového stane?

Toby Regbo: Jo, jo, tohle se mi teď hodně stává.

Fan Voice: (směje se) Ještě nejste připraven být sex symbolem CW pro tuto sezónu.

Toby Regbo: Ne. Ale pokud by to tak chtěli, jsem otevřen všem možnostem.

Fan Voice: Vaše postava je jiná než její historická inspirace, ale zjistil jste si o něm něco?

Toby Regbo: Začal jsem s výzkumem, ale on byl zjevně úplným opakem. Scénáristé mu přidali na věku, posílili ho. Moje postava má koule, zatímco skutečný Francis je neměl. Tedy, on je měl, ale nebyly sestoupené. Takže, no, tady někde můj výzkum končí. Dělám to, co vidím ve scénáři. Myslím, že nazývat se historickým dramatem stejně jako Borgiové, nebo Tudorovci je trochu klamné, protože náš seriál je inspirovaný historií, ale je to tak trochu fan fiction té doby, pokud rozumíte, co tím myslím. Je to historická fikce a kvůli tomu jsou lidé naštvaní.

Fan Voice: Co cítíte k Mary?

Toby Regbo: Je to komplikované. Mám jistý smysl pro povinnost ke své zemi, protože vím, že jednoho dne budu vládnout království. Věděl jsem to po celý svůj život, ačkoliv je to trochu myšlení dopředu a pak přijde tahle dívka, která je sama velmi mocná a odhodlaná a něco mě k ní táhne. Vím, že jednoho dne se vezmeme, ale stále se snažím mít čistou hlavu, protože láska všechno komplikuje a snažím se dělat to nejlepší, i když se to vždycky nevyvede tak, jak jsem si představoval.

Fan Voice: Zdá se, že Francis má trochu jiný názor o tom, co je nejlepší pro zemi, než jeho otec, král Henry II., který teď vládne. Proč si myslíte, že tu tenhle rozdíl je?

Toby Regbo: Můj vztah s otcem je také trochu komplikovaný. Nechci se stát svým otcem. Dokonce je tu věta v páté epizodě, kde říkám, že vůbec nejsem jako on. Můj otec, například, má milenku a tak dále.

Fan Voice: Já bych řekl, že Francis jí má taky.

Toby Regbo: Hej! Jsem zasnoubený, ne ženatý.

Fan Voice: Chtěl jsem jen říct, že v tomhle je teď hodně jako jeho otec. Tak proč má jiný politický názor na to, co je pro zemi nejlepší? Proč prostě si nevzít Mary, nespojit se se Skotskem a nejít společně proti Anglii?

Toby Regbo: Víte, abych byl upřímný, tohle všechno ještě není úplně vysvětlené. Zatím se o to jen slabě opíráme. Proto vám nemůžu dát odpověď.

Fan Voice: Ale váš otec, jak se zdá, má radši vašeho bratra.

Toby Regbo: Ano, to mě docela štve. Tatíček má radši mého bráchu. A ještě se to zkomplikuje mezi mým bratrem a mnou.

Fan Voice: Zdá se, že je tu trochu napětí, přesto jsou velcí přátelé. Jak se tohle bude vyvíjet?

Toby Regbo: Jsme pod tím vším přátelé, ale je tu stále maska toho ‚mohlo bych tě nechat zabít, tak buď opatrný a nešlápni vedle‘. Je tu zvláštní dynamika mezi těma dvěma.

Fan Voice: Takže jsou frenemies?

Toby Regbo: Ano.

Fan Voice: Ale Vy byste ho zabít nemohl, protože nám Alan řekl, že je Sebastian jeho oblíbenec, takže by vás pravděpodobně zadržel.

Toby Regbo: Jo, ale táta asi nebude žít dlouho.

Fan Voice: Uh, oh. Je tohle snad spoiler?

Toby Regbo: Je to historie, ačkoliv nevím, kam s tím půjdou. Myslím tím, že Francis umřel na ušní infekci, ale pochybuju, že něco takového CW uspokojí. Chceme, aby vybuchl! Aby vybuchl a zemřel při nehodě na motorce!

Fan Voice: Jaké to je pracovat s Adelaide? Protože spolu pravděpodobně máte spoustu, spoustu scén a my viděli jen pilotní díl…

Toby Regbo: Je to super. Ona je velmi talentovaná herečka a dělá všechno hrozně snadné.

Fan Voice: Viděl jste něco z její předešlé práce? Byla přeci v Teen Wolf.

Toby Regbo: Neviděl jsem. Neviděl jsem ani Teen Wolf, jen slyšel, že je to plné vlků.

Fan Voice: Ano, jako dam na královském dvoře. Budou odvádět Francisovy oči od Mary?

Toby Regbo: Um, jo, myslím že ano. Tohle je CW, takže všichni budou se všemi. (směje se) Je tu jistá dáma, ale není ze dvora. Je to jiná krásná žena. Žena, kterou jsem poznal v hlubším slova smyslu.

Fan Voice: Fajn. Vím, že tohle je trochu hloupé, ale uvidíme něco z vyrábění mečů a podobných věcí, nebo je to jen o politice?

Toby Regbo: Dali mi hodně lekcí lukostřelby, takže mě uvidíte ukazovat své schopnosti s lukem. Před pár dny jsem se trefil do středu terče při natáčení, na což jsem docela pyšný.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás