Reign (Království) Rozhovor s Torrancem Coombsem

Rozhovor s Torrancem Coombsem

Rozhovor s Torrancem Coombsem

Za den a pár hodin budeme konečně moci shlédnout dlouho očekávaný pilotní díl. Abychom Vám toto čekání ukrátili a trochu zpříjemnili, přeložili jsme pro Vás rozhovor z Fan Voice s Torrancem Coombsem, který hraje jednu z hlavních postav – královského bastarda Sebastiana.


1 0
16.10.2013

Fan Voice: Můžeme si popovídat o Sebastianovi a Francisovi? Tihle dva mají nejspíš jeden z těch složitějších vztahů v seriálu. Jak je vidíte z pohledu své postavy?

Torrance Coombs: No, s jistotou můžu říct, že nezávisle na našich rodičích, mezi mnou a Francisem je hodně lásky. Vyrůstali jsme spolu, hodně toho prožili a navzájem si hlídáme záda, ačkoliv je tu jisté napětí, které přijde ve chvíli, kdy si uvědomíme, že se máme rádi stejnou dívku a to spolu také přinese řadu problémů.


Fan Voice: Ale nejsou tu šance tak trochu vyrovnané?

Torrance Coombs: Přesně to si myslím. Tak trochu chci tenhle systém zničit, protože je tak přísný a nedovoluje lidem milovat ty, které chtějí milovat.

Fan Voice: Chcete zničit politický nebo milostný systém?

Torrance Coombs: Ne, ten politický systém, který utváří dohodnutá manželství, protože je to ta samá věc, jako s tím, že já jsem nejstarší syn, jsem oblíbenější u svého otce, ale jsem synem jeho milenky a proto nemáme šťastnou rodinu a já nemůžu být s dívkou, s kterou chci být. Takovéhle věci přináší jenom zoufalství.

Fan Voice: Když jste se na roli připravoval, přemýšlel jste nad tím být královským bastardem a vším, co to obnáší?

Torrance Coombs: Ano. To vědomí je stálé, ale je to také zajímavé kvůli svobodě, kterou si můžete užívat. Ale je tu to stálé, slabé roztrpčení – slyším slovo ‚bastard‘ a nikdy s tím nejsem smířený. Nemyslím si, že bych chtěl být králem, ale ani nemám rád všechna ta pravidla, která tu jsou. Prostě chci být šťastný.

Fan Voice: Pořád je vám to připomínáno. Torrance Coombs: Ano, a Francisova matka to Sebastianovi připomíná neustále.

Fan Voice: A to byste si mysleli, že bude Sebastiana podporovat, aby se zbavila ohrožení svého syna.

Torrance Coombs: Ano, předpokládám, že to je pravda – ale upřímně nevím, kolik toho ví ona. V podstatě jsem stálá připomínka toho, že její muž miluje jinou ženu.

Fan Voice: Když už jsme u toho, jsem docela zvědavá, jaký tým spolu tvoří, jak on a Diane spolupracují.

Torrance Coombs: Pracujeme na tom. Dostaneme se k tomu. Jsme rozhodně tým, ale myslím, že tu jsou věci, které ví a které mi neříká. Vím toho hodně, ale rozhodně ne tolik, co moje máma. Něco rozhodně chystá.

Fan Voice: Jste nejlepší s mečem? Uvidíme takových věcí od Vás hodně?

Torrance Coombs: Je toho spousta a ano, dělal jsem spoustu soubojů a jízd na koni, trénink a tak podobně. Je to tak trochu sen, kam až tohle všechno sahá. Samozřejmě, že musím být někdy poražen, ale jinak jsem docela dobrý.

Fan Voice: Co vidí na Mary tak přitažlivého?

Torrance Coombs: No, občas máte jisté, snadné spojení s někým, které jste vůbec nezamýšleli mít. Ale i přes to je na ní něco přitažlivého, protože se chová dost ne-královsky. Je trochu neomalená a nekonvenční a tak trochu je také obětí celého toho systému. Na dvoře se jí snaží všichni zabít a já se stanu jejím spojencem. Sdílíme jisté porozumění.

Fan Voice: Jak byste tuto roli porovnal se svou předchozí z Tudorovců?

Torrance Coombs: Je to docela legrační, protože když jsme natáčeli pilotní díl v Irsku, pracovali na tom stejní lidé, takže to bylo skvělé, tak trochu jako setkání po letech… A pak jsem tady a dělám anglický přízvuk… Okamžitě jsem musel vzdorovat nutkání dělat z toho stejnou věc. Ale na konci je to jiný proces. Je to jiný seriál, jiná postava. Bastian má jistý smysl pro humor. Není tak napjatý. Mám tu sice své intenzivnější momenty, ale po většinu času je tahle postava vyrovnaná.

Fan Voice: Jaký je Sebastianův vztah s Nostradamem? Je vůbec na jeho radaru? Všímá si ho vůbec?

Torrance Coombs: Ano, ve skutečnosti ano. Je to zajímavé a bude se to vyvíjet. Je to pro mě těžké, mluvit o tom bez spoilerů, ale rozhodně ano, on ví, co se děje v lesích a já také. To máme společné. Jsme něco jako kulisáci, kteří vědí, co se děje v zákulisí a tak trochu se snažíme schovávat před ostatními pravdu.

Fanhattan: Poslední dobou jste tweetoval hodně obrázků, což je super.

Torrance Coombs: Ano. Občas se bojím, že některé momenty nedokáží být vystiženi fotkou, nebo naopak nejsou zas tak důležité. Ale je to zábava. Je to zajímavá rovnováha se snažit ukázat lidem to, co dělám, aniž bych se příliš chvástal. Mám hodně přátel-herců, kteří zrovna v tuhle chvíli nemusí pracovat, a proto vidět něco jako ‚Čau lidi, mám se skvěle na natáčení‘ nebo ‚Zpátky na place, jupí‘ může být docela otravné.

Fanhattan: Pro Adelaide je tohle docela významná role. Lidé, co ji poznali, jsou zaujatí její sebejistotou. Je to mladá žena na vzestupu.

Torrance Coombs: Ano, je milá. Nemůžu o ní říct nic zlého. Adelaide je skvělá. Natáčení s ní je super, užíváme si to a rozhodně máme spoustu věcí na práci. Je soustředěná v každé scéně.

Fanhattan: A Toby je, jak se zdá, vtipálek?

Torrance Coombs: Jo. Francis je tak vážná postava, ale Toby je nejvtipnějším člověkem na place.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás