Reign (Království) S kterou královnou se setkáme ve finále 2. sezóny?

S kterou královnou se setkáme ve finále 2. sezóny?

S kterou královnou se setkáme ve finále 2. sezóny?

Reign je seriál pln ženských monarchů – Mary Stuartovna, Catherine de Medici, Marie de Guise… Hádejte, kdo nám z žen na jednom z nejmocnějších evropských trůnů chybí a o níž se seriál doposud zmiňoval?


6 0
12.3.2015

Události předchozích epizod nám už daly silná vodítka, kam se seriál bude chtít se svou hlavní hrdinkou Mary vydat. Ano, tušíte správně – do Skotska, kde Mary chce nastoupit jako právoplatná dědička trůnu a zaujmout tak konečně místo, ke kterému byla od dětství vychovávána. Jak se tím vyřeší její situace s Francisem či Louisem Condé, to pro nás prozatím zůstává záhadou. Přesto Vám můžeme slíbit, že se z Francie rozhodně na velké ostrovy podíváme – konkrétně do Anglie, které nyní vládne královna Elizabeth I. (Alžběta I.), dcera Anny Boleynové a krále Jindřicha VIII. Tudorovce.

Ano, slyšíte správně. Představí nám ji finále druhé řady, které nám nastíní děj, na nějž se budeme moci těšit ve 3. sérii. Do role jedné z nejslavnějších monarch anglické historie byla obsazena Rachel Skarsten (hrála jednu z asistentek Christiana Greye ve 50 Shades of Grey, či valkýru Tamsin v seriálu Lost Girl). Podle všeho se 3. série bude soustředit právě na ni a drama na anglickém dvoře.


A jak se k Elizabethině postavě vyjádřila výkonná producentka Laurie McCarthy?

Postava Elizabeth, královny Anglie, jediné přeživší dcery Jindřicha VIII. a popravené Anny Boleynové, se tyčila nad Mary, královnou Skotů, po celý její život. Elizabeth také, aniž by byla živě představena, se ve zmínkách objevovala po celé dvě řady našeho seriálu jako silná a zajímavá postava. Nemohla jsem se dočkat, až její postavu představím. Žádná z našich postav nerozumí Maryině životní situaci víc. A žádná z našich postav není větší hrozbou pro její život a štěstí. Elizabethin příchod ve finále druhé série je katalyzátorem pro události ve 3. řadě, kdy Reign bude nadále líčit životy, lásky a strasti tří královen – Mary, Catherine a nyní i Elizabeth.

Jsem šťastná, že jsme obsadili Rachel Skarsten jako Elizabeth, mladou monarchu kolem dvacítky, přesto už usazenou na trůně. Je krásná, vychytralá, skvělý mix protikladů: mladá žena, která je protřelá díky těžkým životním okolnostem, ale zranitelná, co se týče lásky. Nepřítelkyně, která soucítí se svou sokyní. S jejím představením se náš svět rozšíří. Risky a nebezpečí se ještě zvýší s cestou na další dvůr plný krásy privilegovaných, vášní a intrik. Čekání je u konce. Elizabeth přichází. A jsem si naprosto jistá, že ji diváci uvítají.

Kromě její postavy byl také přidán do stávajícího obsazení herec Vince Nappo (Red Widow, Killing Lincoln), který bude hrát generála Renaudeho. Kromě této zprávy o jeho postavě prozatím nejsou žádné další informace.

Tak co, těšíte se na královnu Elizabeth? Myslíte si, že se v 3. řadě Elizabeth s Mary setká, nebo si střet těchto dvou královen tvůrci nechají až na potenciální 4. řadu?

Diskuze /11

F_mishka

Hlavně nám to zvěstuje blížící se smrt Francise, pokud se tedy autoři budou řídit historii.

12.3.2015 | 14:12:47
Kimberlly

Tak samozrejme, že sa teším! :)

12.3.2015 | 14:55:47
dagsoftware

tak na Tamsin som zvedavý, aj keď som seriál po pár častiach 2. série vzdal.

12.3.2015 | 16:28:40
poskerka

Ta pokud Mary odjede z Francie, tak to bude po smrti Francise, netěším se :( :D

12.3.2015 | 17:14:00
Ptolemai

Taky jsem trochu zklamaná ze druhé série, ale TamTam jako Elizabeth? juhuu :D

12.3.2015 | 17:16:22
Stelly

No tak to jsem zvědavá..... :O

12.3.2015 | 17:31:16
Klarolineforever

Nemyslím si, že by se v seriálu měl unáhlit Francisům osud, protože v samotném Reignu se nikdy neukazovala přesná historie… Fransice si tam určitě dlouho ponachí, doufám! Takže se na Elizabeth moc těším, Mary mě poslední dobou štve nehorázně, takže jsem už předem fanoušek Elizabeth. Strašně se těším.:)

12.3.2015 | 17:49:31
Fifipek

„Tamsin“ je zajímavá volba :)

12.3.2015 | 18:01:08
sara..xx

Připadá mi zvláštní, že František ve skutečnosti zemřel 5. prosince a v seriálu už oslavovali jaro… :/ Netěším se na třetí sérii :/ Byla bych raději kdyby František žil a oni zůstali ve Francii. To bych se i celkem těšila :D

29.3.2015 | 15:58:33
Wensi

Františkův otec zemřel v létě 1559. František zemřel 5.prosince 1560. Takže odhaduji, že teď je jaro 1560.

13.4.2015 | 20:24:43
monika9821

https://www.facebook.com/Reigntvseria Vitajte ♔ ♕ ♚ ♛

30.5.2015 | 20:48:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás