Reign (Království) Výkonná producentka mluví o šokujícím závěru dnešní epizody

Výkonná producentka mluví o šokujícím závěru dnešní epizody

Výkonná producentka mluví o šokujícím závěru dnešní epizody

Někteří z Vás jistě novou epizodu viděli. Jiní čekají na volnou chvíli, či na titulky. Ať tak či tak – pokud si nechcete kazit překvapení, které nám v závěru přinesla dnešní epizoda, raději nečtěte. Laurie McCarthy mluvila s EW o dnešní epizodě a o tom, co nás čeká v posledních 5 epizodách série.


6 0
20.3.2015

V posledních momentech dnešní epizody, Catherine prozradila Francisovi Mariiny plány o návratu do Skotska, stejně tak i to, že ví o její aféře s Condém. Naneštěstí diváci se jeho skutečné reakce nedočkali – Francis po Catherininých slovech zkolabuje. V závěrečných momentech pak vidíme ležícího Francise a jeho krvácení z ucha. A jak už samotný flashback na začátku epizody v rekapitulaci napovídá, právě takto viděl Nostradamus Francise zemřít. Je tedy čas, aby se Nostradamovo proroctví naplnilo?

V exkluzivním prohlášení pro EW Laurie McCarthy jsme se dozvěděli, co to pro Francise znamená.


Tím, že Francis v dnešní epizodě onemocní, připomínáme našim divákům a těm, kteří hrají důležité role v jeho životě, že naše postavy, dokonce i mladí králové plni života, nežijí navždy. Skutečný Francis zemřel velmi mladý, a ačkoliv jsme si vzali hodně autorské licence, stále se snažíme držet hlavních bodů v Mariině životě. Navíc předpověď o Francisově smrti jsme naznačovali už na samotném začátku.

Nicméně v příštích epizodách Francisův stav ovlivní ženy, které jej milují. (A samozřejmě i muže, který miluje jeho ženu.)

V tuto chvíli, tato připomínka toho, co Nostradamus předpovídal, tento náznak smrti a toho, co má přijít, je pouhou jiskřičkou k zažehnutí dalších příběhů pro naše postavy – zejména tedy Mary, jeho bolestivě odloučené ženy a jeho matky, Catherine de Medici. Také to Condému, muži, jenž je nyní milencem jeho ženy, nabízí náhled na to, co by se stalo, kdyby do jeho budoucnosti už nebyl zahrnut král Francie.

Bez ohledu na Francisův stav, McCarthy ujišťuje, že se máme ještě na mnohé těšit.

Fanoušci budou muset počkat na další epizodu, aby zjistili, jak to s Francisem dopadne. Společně s ním je tu však vzrůstající tempo příběhu – Condého ambice, zkoušky Mariiny věrnosti – k mužům, které miluje a k národům, jímž vládne. Nemůžu se dočkat, až všichni uvidí, jak budou naše příběhy pokračovat. Dnešek byl pouhým začátkem…

A co si myslíte o závěru dnešní epizody vy? Překvapil Vás, pobouřil, či jste ho už čekali? Nezapomeňte také dnešní epizodu ohodnotit, nebo vyjádřit svůj názor o tom, co bude následovat, v naší diskuzi.

Diskuze /9

Nika

A o Bashovi nic?! Doufám, že ty „následky“ o kterých ta ženská mluvila, nebudou nijak vážné, hlavně ať se nezmění povahově!!!

#2 absolutvejs
20.3.2015 | 13:03:37
absolutvejs

#1 Nika: :D :D nedoslo ti, ze ten nasledok je to, co sa stalo francisovi?

#3 Nika
20.3.2015 | 14:07:33
Nika

#2 absolutvejs: to si nemyslím a to hned ze dvou důvodů: 1. – podle proroctví má Mary „stát“ Francise život ne Bash a za 2. – už si to teda úplně nepamatuju ale ten slepej kluk v tý vesnici to on byl nemocnej a potom co ho uzdravila oslepl, né někdo jeho blízkej, ta cena se otiskne na tom uzdraveným.

#5 kristynah1994
20.3.2015 | 16:56:16
FaithZombie

Fakt je že říkali že ho Mary bude stát život a ne Bash takže to s tím asi nebude spojené i když na druhou stranu nevím jak by mu tohle mohla přivodit Mary…

21.3.2015 | 15:28:27
kristynah1994

#3 Nika: nene…ta v bílym uzdravila smrtelně nemocnýho chlapečka a následek byl že oslepl jeho bratr :)

21.3.2015 | 15:34:15
Es

Tak ono by to mohlo být právě to, že kvůli Mary se Francis zhroutí, ne? Já sice fakt nevím, už v tom mám nepořádek :-).

22.3.2015 | 10:35:22
AncaLachova

Pořád se nemůžu smířit s tím, že Mary tak rychle ztratila city k Francisovi, pro kterého byla ochotná umřít. On přece za nic nemůže. A nepochopím tu logiku…po znásilnění měla problém ležet s Francisem v jedné posteli, protože ji vadí mužský dech…ale s Condem se vyspí… Tenhle seriál sleduju jen kvůli Francisovi, jinak už bych se na to vykašlala…začíná se z toho stávat kravina. Jen můj nazor :-)

#8 kristynah1994
24.3.2015 | 20:42:58
kristynah1994

#7 AncaLachova: Naprosto souhlasim..taky Mary nechápu..a taky koukám jen kvůli Tobymu (Francisovi)..je nehorázně sympatickej :) a obdivuju chlapa, kterej ženu miluje tak moc, že jí dovolí bejt s jinym (jasně, je to jen napsaná role, ale stejně :)

24.3.2015 | 23:05:04
monika9821

https://www.facebook.com/Reigntvseria Vitajte ♔ ♕ ♚ ♛

30.5.2015 | 20:49:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás