Reign (Království) Promo: 1x07 Left Behind

Promo: 1x07 Left Behind

Promo: 1x07 Left Behind

Po napínavé epizodě, která se z velké části věnovala Bashovi a lidem z lesů, nás bohužel čeká týdenní pauza. Ale to čekání za to rozhodně bude stát – hrad v obležení, životy našich hrdinů v ohrožení. Taky se už nemůžete dočkat 5. prosince?

1 0
22.11.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Nika

To jsem zvědavá jak tato epizoda dopadne :D teda co mi nějak nesedí je, že královna říká, že unesli Francise, ale ten byl v ukázkách tak nějak pořád a volnej narozdíl od Bashe, kterej byl zavřenej v cele. Napadá mě, že možná ti němci (alespoň podle mého odhadu, ti kdo obléhají hrad jsou nějací němečtí knížata, a taky podle obpečení a toho přízvuku, kterej jsem slyšela u hlavního okupátora) nevěděli jak Francis vypadá a tak Bash řekl, že je on princ, aby tím ochránil Francise. Ale, že by to zase nevěděla královna a snažila se Francise (tedy Bashe) vykoupit. No jsem vážně zvědavá jestli aspoň něco tuším správně :D

#3 selenne
23.11.2013 | 2:24:33
HermiJ

Promo vypadá dost dobře :-) Můžete přidat článek s infem, jak to zatím vypadá se sledovaností seriálu? :-) Když dostal celou sérii, tak asi dobře.

#3 selenne
webmaster
23.11.2013 | 9:32:59
selenne

#1 Nika: to je možná moje chyba překladu. Catherine říká ‚They're taking Francis‘, což by se dalo přeložit jako ‚Odvádějí Francise‘. Ale v tomhle případě mi kontextově víc spíš sedělo, že jej unášejí. Ale ‚Unášejí Francise‘ je taky podivná věta, takže jsem to napsala v minulém čase. Přesto tvoje teorie může být klidně správná. Já si spíš říkám, proč je vůbec Bash zavřenej. :D

#2 HermiJ: to určitě :) měla jsem to v plánu udělat teď, jak je pauzu po prvních šesti dílech. (tak poslední žebříček na SpoilerTV ukázal, že je Reign 10. neoblíbenějším seriálem, který se vysílá o pracovních dnech)

#4 Nika
redaktor
23.11.2013 | 11:56:31
Nika

#3 selenne: no já se řídila vlastním překladem (moc na titulky nejsem rači si to z poslechu překládám sama, protože to co je občas v titulkách za blbosti (tím samozřejmě nenarážím na tebe ale obecně na jakékoli tituky) to mě opravdu dostává a naučila jsem se rozumět angličtině bez titulků), ale když jsem se teď na to dívala znovu s tvím překladem, tak je opravdu těžké bez kontextu říct jak to je přímo myšlené, ale bez znalosti celého dialektu bych to rozhodně přeložila jako ty „unesli“ v minulém čase :D no uvidíme za dva týdny jak to je :D a taky jsem zvědavá co dělá Bash v base, jeho mám v seriálu nejradši :D ikdyž Francis je hned v závěsu za ním, ani bez jednoho by to prostě nebylo ono a doufám, že zas budou se mít rádi, ze začátku seriálu to vypadalo, že spolu budou mít opravdu dobrý bratrský vztah, ale příde mi, že poslední dobou se začíná rozpadat :(

23.11.2013 | 20:02:32
Alurka

Nemůžu se už té epizody dočkat :-) Co epizoda to zvrat :-) A je to čím dál akčnější. No a bez Francise a bez Bashe by to byla nuda…Snad se zase udobří :-). I když kdo ví jak dlouho to bude trvat, když jsou oba zamilovaní do Mary.

27.11.2013 | 10:37:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás