Resurrection Proč se vrátili?

Proč se vrátili?

Proč se vrátili?

Také věříte na to, že duchové se vracejí proto, aby napravili něco, co způsobili ještě za svého života, a poté, co to napraví, budou moci odejít? V tomto článku pro vás máme teorii, proč se vrátili Jacob, Caleb i Rachael. Jaká je vaše teorie?


0 0
24.4.2014

Vodítko, proč se vrátil Jacob, nám může dát rozhovor mezi Lucille a Henrym na verandě jejich domu. Henry se svěřil Lucille, že se nedokázal Jacoba vzdát ani po jeho smrti. Lucille to díky „novému“ Jacobovi dokázala.

Lucille: Vzdát se ho nebyla zrada. Bylo to správné a taky bys to měl udělat.


Rozhovor mezi Elaine a Calebem ve vězení byl neméně emocionální. Pohled, který pak věnovala Elaine urně, ve které byla polovina Calebova popela, můžeme interpretovat i následovně: Díky „novému“ Calebovi Elaine pochopila, že její otec by se nikdy nezměnil, ani kdyby byl naživu, a že ona musí dál žít svůj život, aniž by se přitom na otce ohlížela – musí začít věřit lidem (třeba tomu policistovi, který prováděl prohlídku u ní doma a který ji pak potkal v kavárně).

A víš, co je smutný? Když jsi se vrátil, opravdu jsem se snažila v tobě to dobro najít, a tys mi dokázal, že nemám pravdu…

Poslední navrátilec je Rachael. Její vykoupení může spočívat v jejím těhotenství. Tomovi a jeho ženě se nedaří počít dítě, přičemž právě kvůli Rachael Tom o jednoho potomka přišel.

Už tři roky se snažíme o dítě, Tome. Doktoři, testy plodnosti. Moje modlitby. Tři roky, a Bůh dá život někomu, kdo ho odhodil.

Caleb zmizel v okamžiku, kdy Elaine pochopila, že se od vzpomínek na svého otce musí oprostit, aby mohla dál pokračovat ve svém životě. Zmizí Jacob poté, co se Henry vzdá svého mrtvého syna, a Rachael poté, co porodí Tomovi dítě? Máte jinou teorii, proč se vrátili právě tito tři mrtví lidé?

Diskuze /3

Kamylko

no kludne to takto moze byt, ale ked pride viac navratilcov, niekolko desiatok ci aj viac, tak by sa to mohlo mozno uberat aj inym smerom, neviem si vysvetlit potom, ze by sa venovali kazdemu a jeho „poslaniu“ to by bol serial na milion casti potom :D

24.4.2014 | 23:21:41
+Daryl+

To ne,to by bylo moc nudné. Jestli se to bude ubírat tím směrem,že každý co se vrátil se musí vykoupit!!! Tak to prrrr,tak to ať tam rovnou hoděj nějakou bohoslužbu. Aby seriál zaujal musí být překvápka,zvraty. Ne naučná stezka!!!

25.4.2014 | 17:04:15
ELIXIERE

To že se živí nedokázali vzdát svých blízkých se zdá být dost logické,vzhledem ke spojitostem a podobnostem mezi všemi vzkříšenými,ale vysvětlení bych viděl v něčem jiném…Moc bych nesázel na duchovní vysvětlení,to totiž nevysvětluje příliš vysoký apetit a dehydrataci navrátilců,což mi ukazuje na to,že Caleb ve vězení zmizel právě pro nedostatek jídla a vody…Jeví se to více jako nějaký vědecký experiment,než návrat duchů do života…No uvidíme,co přinesou další díly,ale rozhodně by zodpovězení této otázky měli už trochu nakousnout,jinak to za chvíli bude připomínat víc nějakou telenovelu,ve které se neustále řeší jen nějaké vztahové poměry,než aby to připomínalo sci-fi…

11.5.2014 | 1:03:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E13: Love in Return

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento seriál pro vás překládají @Hendorn, @Janel a @Enriel. Děkujeme!

Reklama

Nejlepší epizody 2. série

Citáty

Citáty

Sledujte si nás