Revenge (Pomsta) Emily VanCamp a její vztahy

Emily VanCamp a její vztahy

Emily VanCamp a její vztahy

Den Sv. Valentýna je dnem zamilovaných. Revenge je v současnosti jedním ze seriálů, které se pyšní milostným vztahem na place. Dvě titulní seriálové postavy – manželé Emily a Daniel – jsou párem i v reálném životě. Kdo byl v případě Emily VanCamp tím jediným, než poznala Joshe Bowmana?


1 0
14.2.2014

Emily Vancamp & Chris Pratt

Emily a Chris spolu chodili v letech 2004 až 2006. Seznámili se spolu při natáčení seriálu Everwood a tímto seriálem to také skončilo. Jen pár měsíců po rozchodu začal Chris randit s Annou Faris (Scary Movie) a v roce 2009 se vzali.


Emily VanCamp & Dave Annable

Tento pár jsem měla ráda. Emily a Dave se seznámili díky seriálu Brothers & Sisters. Viděla jsem jen jednu nebo dvě série, fajn podívaná, ale na můj vkus dokola omýlané zápletky. Chodili spolu v letech 2007 – 2008, což muselo být složité vzhledem k faktu, že společně v seriálu hráli ještě v roce 2010. Jejich postavy slavily i svatbu. Už v roce 2009 měl Dave jinou ženu ve svém životě. O rok později se s Odette oženil. Dava současně můžete znát se seriálu 666 Park Avenue.

Emily VanCamp & Joseph Morgan

Při natáčení minisérie Ben Hur v roce 2010 se Em seznámila s britským hercem Josephem Morganem, současně známým díky Upířím deníkům. Ok, tenhle pár mi přišel ještě sladší než ten předchozí ♥ Na společných fotkách (zvlášť z Twitteru) jsou spolu zlatí. Takže velká škoda tohoto vztahu. Rozešli se v listopadu 2011, kdy už Em natáčela Revenge a právě jejich práce byla důvodem. Emily médiím prozradila, že nešlo o ztrátu vzájemné lásky, ale vztah na dálku prostě nemohl fungovat.

Emily VanCamp & Joshua Bowman

O léta 2011 společně natáčeli 1. sériii seriálu Pomsta. V té době byla Em zadaná, což se změnilo na podzim. A už od jara 2012 jsou tyhle dvě hrdličky vídány společně. V současnosti předvádějí v seriálu obdobu manželské Války Roseových, v osobním životě mi ale připadají jako hezký pár. Můžeme jim popřát, ať jim to i nadále klape :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás