Revenge (Pomsta) Josh Bowman a jeho vztahy

Josh Bowman a jeho vztahy

Josh Bowman a jeho vztahy

Než Josh poznal herečku Emily VanCamp, prošel si několika románky. Jeho vztahy jsou věcí veřejnou. A to někdy více, než by si sám chudák přál… Vztahy jeho současné přítelkyně Emily VanCamp jsem již proprala, nyní nahlédněme pod pokličku Joshovi…


0 0
14.2.2014

Joshua Bowman & Amy Winehouse

Krátká romance z roku 2009 mezi Amy a Joshuou se díky zpěvaččině popularitě dostala do všech známých bulvárních plátků a to někdy i na titulku. Novináře mladičkého začínajícího herce samozřejmě nařkli z toho, že Amy pouze využívá pro svůj vlastní prospěch. Josh se o Amy nezmiňuje, i když (nebo právě proto že) se na ni po její smrti začali novináři více ptát. Amy v jednom rozhovoru prozradila, že Josh ji drží na té dobré straně, nemá s ním potřebu brát drogy a cítí se lépe. I když víme, jak to celé dopadlo, věřme, že to bylo hezké období jejího krátkého života.


Joshua Bowman & Cassie Scerbo

Cassie bych označila za rychlovku, neboť společně s nimi existují jen fotky z jedné dovolené u moře v roce 2011, a to počítám i fotky na Twitteru. Mladí herci si asi nesedli.

Joshua Bowman & Miley Cyrus

Skutečně jsem věřila, že tito dva spolu něco měli. Z roku 2012, kdy společně natáčeli film, s nimi existuje poměrně dost fotek. A to nejen této podobným (tzn. z natáčení), ale i ze společných procházek a nákupů ve městě. Joshua ale tento vztah popřel. Takže Miley letí do skupinky drbů…

Joshua Bowman & Emily VanCamp

O léta 2011 společně natáčeli 1. sériii seriálu Pomsta. V té době byla Em zadaná, což se změnilo na podzim. A už od jara 2012 jsou tyhle dvě hrdličky vídány společně. Osobně v seriálu nechci vidět jejich postavy společně, ale v osobním životě mi připadají jako hezký pár. Můžeme jim popřát, ať jim to i nadále klape :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás