Revenge (Pomsta) 3. SÉRIE: Nové podrobnosti přímo od tvůrce Mika Kelleyho

3. SÉRIE: Nové podrobnosti přímo od tvůrce Mika Kelleyho

3. SÉRIE: Nové podrobnosti přímo od tvůrce Mika Kelleyho

Revenge má být zatím neoficiálně obnoveno pro 3. sérii. Tvůrce Mike Kelley si přeje, aby Pomsta měla alespoň tři série, ale jenom na něm bohužel nezáleží. Mike Kelley prozradil některé ze svých plánů a nápadů pro 3. sérii našeho oblíbeného dramatu.


0 0
3.4.2013

Mike byl otevřen některým kritikám druhé série, ale říká, že třetí sérií nás nezklame! Slibuje vyřešení některých problémů, a novou strategii.

Show bude vypadat zase úplně jinak. Chtěl bych nasadit velké sousto nepřátel, a větších překážek. Série 3. je ale ovlivněna tím, jak ukončíme druhou sérii – máme totiž více schémat! A já se ještě nerozhodl které. (smích)


Ale co tak nám říct nějaké podrobnosti? Chceme znát všechny pikantní detaily a zda i nadále bude Declan Porter krást humry.

Rád bych strávil trochu více času v Hamptons v příští sezoně. Někteří mi totiž vytýkali propojení s New Yorkem. Vracel bych se do kontaktu s lidmi s Hamptons – zejména ze smetánky. Mám také zájem o péči Emily – co kdyby nemoc, kterou trpí její matka Kara, je dědičná? Co všechno by to mohlo způsobit..

Více elitních večírků a hlavní postava, která se potýká s potenciálním duševním onemocněním? Co říkáte na předpoklady o třetí sérii?

Diskuze /3

xmalinka

no nech tam tam ešte zakomponuje tú chorobu a môže to mať aj 6 sérií …

#2 Aliis
3.4.2013 | 17:12:30
Aliis

#1 xmalinka: To sice jo, ale úplně by to narušilo pointu seriálu, kdyby se celý věnoval psychické nemoci Emily. Ovšem není to špatný námět na nový seriál.

3.4.2013 | 22:28:42
Asenad

Já bych očenil kdyby Emily více používala své bojové umění

23.4.2013 | 20:12:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás