Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Barry Sloane: Aidenův plán je jasný.

Barry Sloane: Aidenův plán je jasný.

Fanoušci se na Aidenovu přítomnost mohou těšit i v nadcházejících epizodách. Barry Sloane, představitel Aidena, promluvil o své postavě a poslaní, které má do konce série.

0 0
31.3.2013

Pro Spoilers Guide:

Jeho posláním je podporovat Emily a to mu udává směr. Amanadina smrt zapříčinila, že se Emily soustředí na zakončení své mise. Stejný cíl to dává Aidenovi. Ztratil svou sestru, ale pomůže jí neztratit její cíl. Pracuje teď na něčem novém, takže vynaloží veškerou svou energii, aby byla Emily šťastná a neodchýlila se od vlastních plánů.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama