Revenge (Pomsta) Čeká nás velmi emotivní zimní finále

Čeká nás velmi emotivní zimní finále

Čeká nás velmi emotivní zimní finále

Obecně platí, že seriálové zimní finále potřebuje nějaký velký zvrat, často úmrtí či velký objev. Jednoduše něco, co obrátí směr dějové linie. Ani tato zima se v případě seriálové Pomsty neobejde bez něčeho velkého


1 0
29.10.2014

V současnosti, když se v TV odvysílala pátá epizoda, se připravuje natáčení desátého dílu = zimního finále 4. série. Z Twitteru Teda Sullivana víme, že ponese název Atonement. V překladu to znamená vykoupení, smíření.

Herci se zase díky svým tweetům dělí o zážitky a dojmy z natáčení. Vesměs jsou velmi posmutnělé. Elena Satine (Louise) napsala, že děj stále zpracovává. Podobně je na tom i Karine Vanasse (Margaux), která napsala následující text:


Právě zpátky z předčítání scénáře 4.10. Oh, revengáči, je to emočně naplněná epizoda! Tak dobrá!!!

Diskuze /10

xmalinka

Predpokladam, ze Emily sa konecne stretne zoci voci Davidovi

#2 Mass
29.10.2014 | 10:28:54
Mass

#1 xmalinka: Pokud to tak bude, že rozuzlení kapitoly – Emily/Amanda vs. David, přijde až v desáté epizodě, je to pozoruhodné. Co tam chtějí dělat ještě v těch čtyřech epizodách? :D

#3 vikimi
webmaster
29.10.2014 | 14:03:45
vikimi

#2 Mass: Třeba se tam bude hodně řešit David – jeho minulost. Osobně mám pocit, že si s dcerou nemůže rozumět. Je tak divně zahleděný do sebe, zobe Vicky z ruky. No nevím, co se z toho nakonec vyklube.

webmaster
29.10.2014 | 15:18:58
beryna

Třeba se už bude vědět, kdo je kdo, David přesvědčí Emili a Vicky, ať se v rámci možností usmíří a obě zapomenou na svou pomstu. Ale to by pak už mohl být konec seriálu, nevím, co by vymýšleli dál. Můžete mi prosím někdo poradit? nejde mi zapnout žádný díl už nějakou dobu. Tam kde bylo okno na spuštění seriálu, je reklama. Děkuji moc

29.10.2014 | 20:01:29
AmandaClark

Zatiaľ to nevyzerá, žeby David len poslušne zobal Vicky z ruky… ako povedal na konci 5. epizódy, zlo má mnoho foriem aj tých, ktorým veril- tým zrejme myslel Vicky :) takže sa zrejme chce pomstiť za Amandu práve Victorii, komu inému?

30.10.2014 | 21:06:59
AmandaClark

Zatiaľ to nevyzerá, žeby David len poslušne zobal Vicky z ruky… ako povedal na konci 5. epizódy, zlo má mnoho foriem aj tých, ktorým veril- tým zrejme myslel Vicky :) takže sa zrejme chce pomstiť za Amandu práve Victorii, komu inému? takže asi to sa bude diať ešte tie štyri epizódy- bude sa venovať priestor Davidovi, jeho minulosti a jeho pomste :)

30.10.2014 | 21:07:57
surky3

Tím mi doufám nechcete říct, že kolem sebe budou tancovat další 4 epizody než mu to konečně řekne ?… Vždyť přece v pohodě, klidně mu to můžou říct až v 10-té sérii.

31.10.2014 | 0:51:06
AmandaClark

Veď len ako dlho naťahovali, kým sa zistilo, že Emily je vlastne Amanda… tak jasné, že aj stretnutie otca s dcérou budú trochu naťahovať… :) inak to nemá o čom byť… ale možno sa mýlim a stretnú sa už v budúcej epizóde :D

1.11.2014 | 21:45:25
zuzak07

Asi se na to střetnutí pečlivě připravují. Nebude to jednoduché mu říct, že je Amanda, aby jí věřil. A proboha ať už něco udělají Charlote, to co předvádí, je děsné. Kdy dospěje?

1.11.2014 | 22:05:37
AmandaClark

Presne Charlotte je čoraz horšia… Správa sa pomaly horšie ako Victoria a Conrad dokopy… To čo predvádzala u Jacka bolo hnusné :( Nemyslí na to, že tým iba ubližuje svojmu otcovi… Teraz zrejme nedopadne dobre, keď sa vydala s tým neznámym chlápikom neznámo kam, vyzeral dosť podozrivo…

2.11.2014 | 19:28:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás