Revenge (Pomsta) Co zatím víme o 4. sérii?

Co zatím víme o 4. sérii?

Co zatím víme o 4. sérii?

První, co fanoušky zajímá, je doba vysílání. Hned nato se dožadují odpovědi na otázku: Bude v prvním dílu časový posun? Na tato a mnohá jiná fakta jsme se zaměřili v nadcházejícím souhrnném článku. Článek obsahuje spoilery v podobě charakteristik nových herců.


1 0
25.8.2014

Premiérové epizody 4. řady s názvem ‚Renaissance‘ se američtí fanoušci dočkají 28. září 2014 ve 22.00 na stanici ABC.

Známe názvy již šesti epizod. Bohužel, zatím žádný popis dílu. V době vydání tohoto článku se natáčí díl 4.04.


Klíčovou roli této série bude mít David Clarke (James Tupper).

První díl nebude dle tradice začínat pohledem do budoucnosti, ale ani nenavážeme přesně tam, kde se skončilo. Dočkáme se krátkého časového posunu.

Koncem 3. série jsme přišli o řadu postav (z řad pravidelných postav jmenuji Aidena, Conrada a Pascala). Že by nám nakonec zbyla jen Emily s přáteli a hrstka Graysonových? Nikoli. Nová série nám nabídne plno nových tváří a jednou z nich je i možný nový milostný zájem pro Emily.

Brian Hallisay

Ben. Nový policajt v Hamptons a kamarád Jacka, který neprojde bez povšimnutí okolo jeho přátel, tudíž i Emily. S Benem se počítá ve druhé polovině série jako s pravidelnou postavou a možným milostným zájmem Emily/Amandy. Několik jejich společných scén je již natočeno a producenti s nadšením hlásají, že to mezi postavami jiskří. Ale velice pomalu. Emily přece jen ještě není na nový vztah připravena. Manžela herečky Jennifer Love Hewitt jste mohli zaregistrovat v seriálech The Client List, Mistresses, Ringer, Privileged a dalších.

Elena Satine

Herečka známá z Agents of S.H.I.E.L.D. si střihne černou ovci jisté prominentní rodiny. Mírně ulítlá Louise je spojena s některým z našich oblíbených obyvatel Hamptons (zatím není známo jak a s kým). Dle popisu bychom si mohli tipnout. Že by Nolanova známá? Ale stejně tak by mohla být kamarádkou Charlotte, anebo (soudě dle jména) s Margaux a jejím bratrem.

Nestor Serrano

Nestor Serrano (Graceland) se k hereckému obsazení seriálu Pomsta připojí na neznámodlouhou dobu. Producenti teprve domýšlejí jeho charakter. Prozradili, že se jedná o přítele Victorie, nejspíš i o její nový milostných zájem. Pro Victorii je v této těžké době důležité, že našla někoho, o koho se opřít a kdo jí bude krýt záda.

Yeardley Smith

Tvář vám možná povědomá nebude, ale její hlas zná takřka celý svět. Novou postavu, Phyllis, ztvární herečka Yeardley Smith, která propůjčila svůj hlas Lise ze Simpsnových. V Pomstě si zahraje pacientku z ústavu pro duševně nemocné, ve kterém pobývá od konce 3. série i Victoria.

Diskuze /3

vikimi

Už se moc těším, i když ještě pořád rozdýchávám epizodu Execution. Přála bych jistě dosti citelně poznamenané Emily/Amandě, aby konečně uspěla :)

webmaster
25.8.2014 | 9:59:47
vikimi

Na internetu se už objevila nová oficiální upoutávka ke 4.sérii :) i když kvalita trochu pokulhává

#3 HermiJ
webmaster
26.8.2014 | 11:00:16
HermiJ

#2 vikimi: Víme o tom a vyčkáváme na lepší verzi hodnou uveřejnění na Edně :-)

webmaster
26.8.2014 | 16:44:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás