Revenge (Pomsta) Dočkáme se Aidena ve 3. sérii?

Dočkáme se Aidena ve 3. sérii?

Dočkáme se Aidena ve 3. sérii?

Wetpaint Entertainment přineslo exkluzivní interview s Barry Sloanem a konečně bylo odhaleno, zda je Aiden naživu! Článek obsahuje několik spoilerových informací.


2 0
14.8.2013

3. série si pro nás připravuje ranec plný překvapení. Už to vypadalo, že se s postavou Aidena Mathise rozloučíme, ale jeho role ve 3. sérii bude ještě výraznější. ANO, AIDEN ŽIJE.

Barry Sloane prozradil na letošním udílení cen TCA, že bude Aiden „spát s nepřítelem“. Reportéry si pak dobíral prohlášením, že hodně pracoval s Madeleine Stowe (Victoria). Že by začal Aiden vracet Emily stejnou mincí?


Tuto informaci potvrdil rovněž nový vedoucí Sunil Nayar. Aiden má bohatou historii s Emily a jeho postavě se dostane rozvoje.

Takže nejsi mrtvý? >> Ne, ne. Je to dobře.

Bál ses aspoň na chvíli? >> No, myslím si, že s ohledem na povahu seriálu se všichni trochu bojíme. Zvlášť, když nastane období finále a víte, že zbraně budou v hlavní roli.

Ztraceni v temnotě. >> Ano, přesně tak. Uvidíme, ale Aiden je mazaný lišák, jistě se z toho vyškrábe. Je vyroben z pozinkovaného kovu. Jsem si jistý, že se od něj odrazí kulky v terminátorském sty­lu.

Jsi jednou z těch postav s devíti životy? >> Ano.

Můžeme si popovídat o nové sérii? >> Hodně se budeme ptát, kde končí jeho loajalita. Bude spát s nepřítelem.

Přetáhne ho snad zlomené srdce k temné straně? >> Mohlo by se to snadno stát. Miluje Emily, hluboce. V minulé sezóně jsme v něm viděli pohnutí. Překročil hranice. Jednal proti její vůli a téměř ohrozil celý plán s Danielem. Je mezi nimi velká chemie. Nevíte, zda chtějí bojovat proti sobě nebo společně.

Dozvíme se více z Aidenovi minulosti? >> Doufám. Myslím, že to potřebujeme. Měli bychom zjistit, jaký je jeho skutečný příběh. Co se mu stalo? Jaký je jeho plán?

Ale teď vážně, bude v první epizodě bez košile? >> Nemůžu říct, zda v 1. epizodě, ale rozhodně jsem hrál bez trička.

Snad vás novinky potěšily! Věřím, že se od Aidena dočkáme ještě velkých věcí a osobně by mě jeho příběh velice zajímal. Dozajista je ještě co vymyslet, mnoho o něm nevíme.

Diskuze /2

mynonka

Hurá! :) Bez něj by to nebylo tak spletitý :)

14.8.2013 | 21:48:45
Niklaus

jupi !! :D

15.8.2013 | 11:47:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás