Revenge (Pomsta) Dočkáme se návratu Amandiny matky?

Dočkáme se návratu Amandiny matky?

Dočkáme se návratu Amandiny matky?

Po návratu Davida Clarka visí ve vzduchu otázka, zda se dočkáme i návraty matky Kary. Na tuto otázku odpovědel showrunner Sunil Nayar. Je Kara pro Revenge minulostí?

0 0
13.7.2014

Kara stále není ze hry. Nayar prozradil, že se určitě dočkáme její zmínky v rozhovorech. 4. série se bude víc točit okolo povahy rodin Clarkových a Graysonových. Určitě ani není vyloučeno, že se vrátí. Člověk nikdy neví..

Chtěli byste Karu zpět do seriálu?

Diskuze /2

Kamylko

nevravim ani nie, ale ani ano. Avsak mozno uz tych „navratov“ bolo celkom dost. Kazdopadne ked uz, tak az niekedy v druhej polovici 4.serie. Teraz som velmi zvedavy ako to Ems vsecko prijme a celkovo som zvedavy na pozadie zivota okolo jej otca a rovnako na Victoriu a akym smerom sa bude dalej serial vyvijat :)

13.7.2014 | 14:45:09
megary

Ja by som ju tam bral, zaujimalo by ma ako by reagovala na to, že Emily je vlastne Amanda. A páčilo sa mi, že nie je psychicky v poriadku. Ak nemám zatmenie, tak keď odchádzala bola stále v tom, že už mŕtva Amanda je jej dcéra (a nie Emily)…Či sa mýlim?

15.7.2014 | 0:18:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás