Revenge (Pomsta) Emily VanCamp: změny, krev a vztek

Emily VanCamp: změny, krev a vztek

Emily VanCamp: změny, krev a vztek

ETonline zastihl Emily VanCamp ve studiích televizní stanice ABC. Účelem rozhovoru bylo samozřejmě zjistit, jak se herečka cítí před premiérou 3. série, jaký dopad měla změna výkonného producenta, a proč letos uvidíte Emily plovoucí v kaluži krve?


1 0
21.9.2013

ETonline: Jak u vás proběhla změna výkonného producenta, ovlivnilo vás to nějakým způsobem?

Je to určitě těžké. Miluju Mika a myslím, že on bojoval za něco co nemohlo být schváleno.. Věřím, že si Pomsta může udržet určité množství epizod za sezónu, a bojovat tak za menší počet epizod za sezónu bylo správné, bohužel to dopadlo, tak jak to dopadlo. Sunil je skvělý spisovatel. Samozřejmě ho máme rádi, ale chybí nám Mike..


ETonline: Co vás nejvíce zaujalo na Pomstě v režiji Sunila?

Je opravdu skvělé se vrátit do kořenů mstí. Stará škola neomrzí. Emily je vystřelena nahoru. Přestože dostala od Jacka ultimátum, má znalosti o tom co dělá. Nechce vidět nikoho trpícího jejím plánu pomsty, a proto jí dává časový limit. To má za důsledek urychlení jejího plánu. Nemůžu říct jaká plán, ale začneme sezónu s bleskem vpřed s Emily ležící v bazénu a s krví všude okolo sebe. Může to být začátek konce pro slečnu Thorne.

ETonline: Někteří se domnívali, že 3. série bude začínat tam kde jsme skončili – odhalení pravdy o identitě Emily/Amandy. Dozvíme se jak bude Jack reagovat?

Ach ano, Jack ví, kdo je. Jack to slyšel. Tento vztah bude neuvěřitelně nervózní, když se vrátíme. Uvidíme první chvíle, co vidí jeden druhého od doby kde jsme skončili. Vždycky měl tento vztah neuvěřitelně intenzivní chemii, ale nikdy jsme nevěděli proč.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás