Revenge (Pomsta) Jak se daří "mrtvým" postavám"?

Jak se daří "mrtvým" postavám"?

Jak se daří "mrtvým" postavám"?

Zavzpomínejte s námi na 4 herce, které už v REVENGE neuvidíme. Shrnuli jsme, jak v seriálu skončili a zda se pro ně pomstychtivý seriál stal konečnou zastávkou, anebo naopak odstartoval jejich kariéru.


0 0
24.9.2013

Cítili jsme, že Amanda dosáhla uspokojivého bodu a je potřeba to ukončit,“ řekl tehdejší showrunner Mike Kelley. Margarita Levieva se o hrdinské smrti své postavy dozvěděla poměrně brzy. Věděla, že její účast je potvrzena na 14 epizod ve 2. sérii. Byla s tím smířená, ale přesto jí bylo odchodu líto. Jako dárek na rozloučenou obdržela herečka jako upomínku rytinu její první vražedné zbraně.

Margarita Levieva nezahálí… Winner!


Okamžitě odstartovala práci na dvou filmech. Hororová fantasy komedie (?) Knights of Badassdom z tvorby Joela Lynche by se mohla dostat i do Česka. Soudím dle slušného hereckého obsazení (Ryan Kwanten, Summer Glau, Steve Zahn, Peter Dinklage). Margarita hraje Beth, bývalou přítelkyni jednoho z hlavní hrdinů, a zároveň propůjčila své „tělo“ jakési démonické bytosti. V USA je premiéra stanovena na prosinec 2013. Pro příští rok je pak plánovaná premiéra remaku belgického filmu The Loft s Wentworthem Millerem.

Mužská ruka se snubním prstenem patřila Natovi. Herec Michael Trucco se o své nešťastné roli dozvěděl až ve chvíli, kdy Mike Kelley požádal kostyméry o prsten, který by se vešel na jeho prsteníček. V té chvíli herci údajně „spadla čelist“.

Nedá se říct, že by tohohle týpka nebylo vidět, ale v posledních letech se zasekl u seriálů.

Michael Trucco je znám jako bývalý sexy (hloupý) přítel Robin z How I Met Your Morher. Rovněž v Revenge působil pouze jako hostující herec. Ale usmálo se na něj štěstí a získal hlavní roli v novém seriálu ABC – Killer Women. Seriál by měl odstartovat v roce 2014.

Proč musel Takeda zemřít? Na tuto otázku jsem hledala odpověď dlouho, ale nic oficiálního jsem nenašla. Sama sázím na 2 možnosti. Buď scénáristé chtěli jednoduše ukončit celou tu věc s mentorstvím pro Emily anebo herec Cary-Hiroyuki Tagawa upřednostnil natáčení akčních filmů. Jeho smrt jsme si rovněž vychutnali celou, dojemné pak bylo loučení Emily se svým „druhým otcem“.

Tenhle herec má důvod usmívat se. Osm nových projektů? To myslí vážně?

Osobně jsem zvědavá na 47 Ronin v hlavní roli s Keanu Reevesem. Zajímavostí je, že spolu ve filmu hrají jak Cary-Hiroyuki Tagawa, tak Hiroyuki Sanada. Oba představitelé Takedy v seriálu Revenge!

Declan podlehl zraněním po výbuchu kanceláří v Grayson Global. Zanechal po sobě už tak truchlícího bratra, přátele a těhotnou přítelkyni. Jeho skon byl natočen velmi dojemně. Ještě v zimě se herec Connor Paolo chvástal, že kdyby měl v zimní finále zemřít on, byl by poctěn. Zemřít v seriálu prý může kdokoli. Když pak Mike Kelley přišel se scénářem jeho vlastní smrti… ups. Connor nebyl ani trochu nadšený. Ale vzal to prý statečně. Tyto bližší informace uvedlo TV Guide. Scénáristé měli údajně potíže s hodnotným zařazením Declanovy postavy do seriálu. Kolegyně Christa B. Allen (Charlotte) řekla: „Vím, že byl nespokojen s tím, jak málo mohl dělat, takže snad najde jinou roli, kde bude moct ukázat svůj talent.“

Zatím svůj talent předvádí maximálně tak na večírcích; je bez potvrzeného projektu.

Kdo vám chybí nejvíce?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás