Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Josh Bowman režisérem?

Josh Bowman režisérem?

V interview pro lednové číslo magazínu DaMan se herec Joshua Bowman rozpovídal o herectví i plánech do budoucna. Že by hledal místo za kamerou? Část rozhovoru jsme pro vás přeložili!

0 0
6.2.2013

Joshua Bowman přešel od lámání kostí na rugbyovém hřišti k lámání ženských srdcí celého světa jako pohledný a bohatý Daniel Grayson v seriálu Revenge. Hrával rugby na profesionální úrovni. Po sérii zranění zvažoval jinou kariéru a kamarád agent mu pomohl k herectví. Skóroval v několika britských seriálech a přistál v roli Graysona, který vynesl jeho kariéru na zcela novou úroveň.

DA MAN: Jaké je to na natáčení Revenge? Zdá se, že spolu opravdu dobře vycházíte. - Opravdu, od začátku seriálu jsme si spolu navzájem dobře sedli a nepochybně to prospívá i show. Všichni cítíme na place podporu a tým pracuje v zákulí jako jedna velká rodina. Není tedy tajemstvím, že někteří scénáristé, členové štábu a herci se opakovaně snaží o společnou práci i v průběhu celé své kariéry.

DA MAN: Dost se mluví o skutečné facce, kterou ti ve scéně vrazila Madeline. Jak daleko bys zašel kvůli roli. Máš nějaké vlastní limity? - Vůbec.

DA MAN: Tvůj americký přízvuk je skutečně dobrý. Stalo se už, že jste museli přetáčet scénu, protože jsi zněl „příliš britsky“? - Samozřejmě! Dělám chyby stále a doufám, že i nadále budu, protože to znamená, že se cítím příjemně. Pracoval jsem na americkém přízvuku tvrdě. Vždyť chcete, aby lidé uvěřili, že je to váš přirozený hlas, že nemusíte myslet na výslovnost, než začnete mluvit. Trvalo mi půlku série, než jsem se se svým přízvukem cítil bezpečně, ale skutečný klíč k tomu je poslouchat. Pokud slyšíte svůj přízvuk i chyby, můžete být ještě lepší.

DA MAN: Spousta herců už přešla k režii. Většina začala tím, že řídili jednu, dvě vlastní epizody. Je to něco, o co se zajímáš? - Rozhodně. Pokaždé, když jsme na place, jsem stínem režisérů a kladu jim dotazy. Je to taková režisérská škola zadarmo. Máme nového režiséra téměř na každou epizodu a je skvělé vidět jejich pracovní styly. Jsem nadšený z toho, že bych si to jednou vyzkoušel.

DA MAN: V Anglii jsi býval rugbyovým hráčem. Chybí ti to někdy? - Proč by mi mělo chybět lámání kostí, vymknuté klouby, natržené svaly a vyražené zuby?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama