Revenge (Pomsta) Kdo bude další?

Kdo bude další?

Kdo bude další?

Tuto tajuplnou otázku klade ABC a my chceme odpověď. Pozor, spoilery k zimnímu finále.


4 0
4.12.2014

Upoutávka k zimnímu finále nám oznamuje, že nikdo neumí tak zabíjet, jako POMSTA. Ohlašuje tak snad další ztrátu na životech? Pravděpodobně ano, protože ABC vydalo tento poster, na kterém klade otázku „Kdo bude další?“

My víme, kdo další nebude…


Producenti a herci seriálu Revenge se brání klesající sledovanosti a uveřejňují stále více fotek z natáčení a dalších zajímavostí na svých Twitterech a Instagramech. Díky tomu tušíme, kdo tuto zimu přežije.

Neopustí nás ani Emily Thorne a ani Nolan Ross. Kdo doufal, že se zbavíme rezavé Louise Ellis, tak se nedočká, protože herečka pokračuje v natáčení. Bena Huntera se taky nezbavíme. Můj tip na zemřivšího byla Margaux LeMarchal, ale zabít tuto těhotnou drsňačku by snad byl hřích. Navíc se objevila fotka z natáčení další epizody… O Jackovi Porterovi nic nového nevím, ale přece nezabijeme malému Carlovi taťku. Stačí, že přišel o mámu a tetu Charlotte. I ona mě napadla. Když už se Charlotte v seriálu neobjeví, aspoň by ji měli z krku na dobro. Nevím, jak to bude dál s Davidem Clarkem. No ovšem, kdyby ho zase nechali zemřít, tak už se naštvu. Nevíme tedy 100%, že o život nepřijde, ale doufám, že se nemýlím. A kdože nám to tu zbyl? Na posteru od ABC zbývá mimo zmíněného Jacka dvojice Graysonových. Danielovou smrtí hrozili producenti už loni a Victoria Smrtce unikla jen před několika epizodami. Koho tipujete? 

Diskuze /6

xmalinka

Podla mna to je len vodenie za nos… Zabiju Charlotte – tam v odvykacke sa akoze predavkuje… Aj ked uz nie je na ociach, do serialu sa herecka nechce vratit.. Tak si tvorcovia mozu zo zoznamu vyskrtnut – Vybavene, smrt v 4.serii BOLA ;)

4.12.2014 | 9:23:22
vikimi

Bohužel si myslím, že to bude Daniel. Tak bych si přála, aby se dal s Ems dohromady, teď, když nemají žádná tajemství a jsou oba takoví ti silní a odolní. Nejlepší by bylo odstřihnout Bena, protože ten je hroznej :/ ten k Emily nemůže jít, protože je tak neschopnej :/ a hodně charakterově slabý, nemá jí co nabídnout!

webmaster
4.12.2014 | 19:54:00
DixiePixie

taky bych to tipla na Daniela. Četla jsem, že jeho představitel chtěl už dřív s tímto seriálem skončit :(

4.12.2014 | 23:13:07
Caroli

Napadá mě, že ta agentka FBI (nevybavuju si jméno), bude chtít zabít Ems, jelikož ona dostala tu fotku od Victorie. Daniel Ems zachrání, on umře, a tím se dostáváme k tomu, že „nikdo neumí tak zabíjet, jako POMSTA“ – čili Victoriina pomsta se nedostane k Ems, ale k Danielovi. :-D

4.12.2014 | 23:33:43
flixo

ještě jsem neviděla 4×09, ale ráda bych se zbavila Margaux. je mi nepříjemná už prakticky od první chvíle, co se tam ukázala, ale po všech těch peripetiích s jejím otcem a bratrem a teď, když hledá Luisiina bratra.. asi nepůjde no. škoda. viděla bych to tak, že jí zabijou a sladkému Danielovi ještě o kapku hrábne a začne nějakou svou cestu pomsty, při které bych ho ráda viděla, jak se postupně stává klaďasem a sbližuje se opět s Emily. opravdu se mi líbí, jak jí teď vyhledá a mluví s ní.. byla bych ráda naivní, ale uvědomuju si, že půjde asi on. v posledních dílech se choval tak, aby všechno urovnal a ukončil a vydláždil si cestičku na řádný odchod. tak mu asi uděláme pápá.

5.12.2014 | 13:28:07
heikin

Charlotte to nebude asi,to by sa uz Ems nadobro zcvokla.Daniel alebo Jack,jeden z nich to asi schyta za Emily.

6.12.2014 | 12:24:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás