Revenge (Pomsta) Krev

Krev

Krev

Zatímco Emily Thorne pátrá po nezodpovězených otázkách v Evropě, její přátelé čelí nepřátelsky laděným Graysonům. Pojďme zrekapitulovat děj minulé epizody S03E18 Blood.


0 0
13.4.2014

Victorie navštívila starého známého v base. Tušila totiž, že Mason Treadwell ví o Emily víc informací než ona samotná. Donutit Masona mluvit, nebude levné.. Protože je Mason díky svým spisovatelským pudům nakloněn na stranu Emily, oznámí jí, kdo ho byl navštívit, a snaží se situaci využít ve svůj prospěch. To se mu povede. Fingovanou smrtí (jak nečekané) ho Nolan odváží z věznice rovnou k tryskáči, který ho odveze do nového domova někde na Maledivách. Emily se s problémy dokáže vypořádat opravdu jak je třeba. A to i mimo pohodlí vlastního domova. Pomáhala Aidenovi vyřešit rodinné problémy s jeho matkou. V domě, kde žil jako malý, našli také další klíč k pomstě. Další spojení mezi jeho otcem a Pascalem.

Chudák Jack je obklopen problémy. S Margaux to nijak extra neklape. A jeho matka Stevie bohužel znovu propadla flašce alkoholu.


Daniel je zpátky ve Voulez a první, o co začne usilovat, je rozdělit Margaux a Jacka, tím že líčí jak velké je spojenectví mezi Jackem a Emily. A potom se s Margaux sbližuje.. jak laciné Danieli.

Conrad se nevzdává, ani neodchází do důchodu. Našel si novou misi, a to je to, co ho pohání. Navíc se mi od něho líbilo vtipné gesto – Emily je vlastně jeho přítel, když je Victoriin nepřítel.

Nakonec ty dvě hrdličky. Pascal & Victoria. Pascal je ve válce s Conradem, ale to mu vrásky nedělá, teď když má zpátky životní lásku, Victorii. Victorie dostala zpátky dům a je ve šťastném vztahu. Nemyslím si, že jsme viděli Victorii šťastnější, než je teď. Jen kdyby nebylo Emily…

Diskuze /1

Amayane

Tam se tak neuvěřitelně točí, kdo je na čí straně a kdo vlastně co jak cítí/myslí, že to snad ani není možné! Vážně si ani v nejmenším netroufám odhadovat, kam to povede.. Aspoň, že je Ems zase s Aidenem (a jestli jim to tentokrát zase nevydrží, budu zlá :D )..

17.4.2014 | 11:12:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás