Revenge (Pomsta) Obdivuhodný Gabriel Mann v časopisu PEOPLE

Obdivuhodný Gabriel Mann v časopisu PEOPLE

Obdivuhodný Gabriel Mann v časopisu PEOPLE

Hrát Nolana Rosse, důvěryhodného spojence Emily ThornePomstě není tak snadné, jak se zdá. Pracovně vytížený herec Gabriel Mann si po epickém finále Revenge našel čas na zpověď prestižním americkým časopisem PEOPLE. Přinášíme český překlad rozhovoru :-)


2 0
26.5.2013

V Revenge máte občas pěkně šílené scény! Které jsou vaše oblíbené?

Mám rád všechny scény, které jsme pro Revenge natočili. Mou nejoblíbenější scénou první série je ta, když jsme s Emily uvězněni bělovlasým mužem (Gordon Murphy). To bylo opravdu dobrodružně napínavé, něco jako MacGyver. V druhé sérii jsem si zamiloval natáčení scény kde Nolan zjistí, že je Padma mrtvá a Emily ho utěšuje – to byl teprve ten okamžik, ve kterém se zpečetilo přátelství Nolana & Emily.


Takže na obrazovce jsou si Nolan a Emily stále bližší – a jaký je váš skutečný vztah s Emily VanCamp?

Miluju Emily. Je to taková úžasná kuchařka – dokáže banánovo-čokoládové muffiny udělat kdykoliv. Ona vaří nejneuvěřitelnější jídla. Vždycky celé obsazení zve do jejího domu na večeři. Emily je strašně inteligentní člověk a máme spolu skvělý kamarádský vztah.

Postava Nolana nemá zrovna dobré rozpoložení pro vztahy – Tyler a Padma – oba skončili mrtví..

Proč to zní tak hrozně? Když se zamilujete do Nolana tak zemřete. Není to jen, že váš vztah skončí špatně, skutečně jste mrtvý. [smích]

Po tom jak se ve finále všechno obrátilo proti Nolanovi, nebude chtít svou vlastní pomstu?

Během natáčení první série za námi přišel Mike Kelley a řekl: "Hele, budu k vám upřímný. Nikdo z vás nebude moct mít svůj Revenge spin-off. Nevadí mi hrát charakter s neustálou hrozbou smrti. Také si myslím, že i kdyby měl Nolan milión důvodů se pomstít, vždy to bude s Emily..

Nám v redakci by se třeba líbil spin-off s příběhem Takedy. Hm? Po tom co všechno se událo.. zůstaňte naladěni na třetí sérii Pomsty.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás