Revenge (Pomsta) Odpráskňete Victorii aneb rekapitulace epizody Surrender

Odpráskňete Victorii aneb rekapitulace epizody Surrender

Odpráskňete Victorii aneb rekapitulace epizody Surrender

Jsme stále blíž a blíž k hlavnímu cíli seriálu. Emily konečně dostává svou pomstu k cíli, k pádu říše Graysonů. S03E09 Surrender nám přináší všechny druhy komplikací v Emilyiné závěrečné přípravě na soudný den.


1 0
14.12.2013

Epizoda S03E09 Surrender odvedla dobrou práci. Přípravy jsou dokončeny a neuzavřené děje (Danielova aférka se Sarou) uzavřené. A vše je přichystáno na nejdůležitější den Emilyiného života (a to nemluvím o její svatbě). K nejvíce procítěným chvilkám epizody patří rozhodně Aidenovo vyznaní. Při relaxačním rituálu, požádal Aiden Emily o ruku. Přiznejte se komu ukápla slza? Vím, že velká část z fanoušků Pomsty je proti tomu dynamickému vztahu, ale ve skutečnosti je to dojemné – oba dva ztracené, pomstychtivé duše, které našli útěchu v sobě navzájem.

Nazdárek Lydie, vítej zase mezi živými

Návrat Lydie byl nepochybně zábavný, ale čekal jsem, že to bude s vetší parádou. Zatímco Lydia vesele vyhazuje oblečení z šatníku Victorie (předtím než ho ukradne), nakonec skončí s plazením zpět u Conrada (který pro ni byl pozoruhodně zklamáním). Co můžeme od Lydie očekávat? Jak by řekl Nolan – to co chce každá pěkná blondýnka, která zavítá do Hamptons. Pomstu. Tohle nemusí skončit s dobrým koncem. Zvláště když si Lydie znovu prohlížela fotografii jí a Victorie (a Emily v pozadí) z roku 2003. Lydie by tuhle informaci mohla nabídnout třeba horlivé Margaux, co říkáte?
Zůstali jsme šokováni

Odvysíláním závěrečné scény Pomsty v Americe přineslo značný nárůst srdečních selhání a lidí trpících vážným šokem. I my tady v České Republice jsem šokování. Tenhle cliffhanger se zapíše do dějin seriálů jako monumentální. Victorie odmítla přijít na svatbu. Poté, čím vším si Emily v průběhu tří sezón musela probojovat, bylo téměř směšné vidět jak s klidem Victorie rozrušené Emily oznamuje její neúčast na svatbě.

Pokud jste z toho na hadry ještě teď, máme pro vás dobrou zprávu.

Emily se podaří Victorii na svatbu dostat. Ať už to bude jakýmkoliv způsobem. (Tyto informace vycházejí z promo videa, promo fotek ze svatby,..)

Rychlá rekapitulace

  • Vicky měla dohodu s Lydií a zachránila ji tím život. Nikdy do letadla nenastoupily.
  • Emily provokovala Lydii tak, že se nechala shodit a rafinovaně tak odhalit své těhotenství před Victorií.
  • Zajištění důkazů je nejdůležitější – střelný prach z výstřelů je tak nyní bezpochybně na náramku Victorie.
  • Charlotte si konečně uvědomila, že by se měla přestat vměšovat do rodiny. A konečně tak začít svůj vlastní v novém městě.
  • Emily a Aidenovo nové příjmení bude Ross. Od Nolana prostě není úniku :-)

Jak se vám líbila epizodaS03E09 Surrender? Komentujte v diskuzi, nebo vám Ježíšek nic nenadělí! :-P

Diskuze /2

Niklaus

Tento díl byl úžasný !! Hlavně jak Aiden požádal Emily o ruku .. Moc jim to přeji !! :)

15.12.2013 | 18:02:28
SpenCavanough

Nádherný díl :) To příjmení je na celým dílu nejlepší info :)

16.12.2013 | 14:06:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás