Revenge (Pomsta) Poohlédnutí za epizodou "Confession"

Poohlédnutí za epizodou "Confession"

Poohlédnutí za epizodou "Confession"

Dnes v noci se v USA vysílá 4. epizoda. Než se k nám dostane i s českými titulky, přečtěte si rekapitulaci posledního dílu a připomeňte, co jsme viděli.


1 0
20.10.2013

Najednou se zdá, že Emilyiným jediným cílem je očistit jméno svého otce, aniž by se nutně potřebovala pomstít všem bývalým členům Grayson Global. My však na obrazovce dostáváme to, co chceme – červené křížky. Ale rovněž první odpustky, které jsou v případě Emily něčím novým. ještě, že máme Nolana, který jí stojí po boku a nenechá ji mstít se obráceným.

Nolanova kolaudační párty posloužila Victorii k odhalení tajné zbraně – Aidena. K její škodě využila Emily tuto příležitost k odhalení bankrotu Graysonových. Dalším, kdo si na párty kul své pikle, byla Margaux, která se postavila proti Danielovi a šla si za svým, tedy za Nolanem, o jehož rozhovor stojí. Jack, který se stal jejím prostředníkem vzal za vděk plavání v bazénku mezi nafukovacími labutěmi. Ono mu to povyražení jen prospěje. A nový oblek od Charlotte mu sekl.


Leč měl Patrick pozvánku, dostavil se se zpožděním. Vážně mě zajímá, co se z toho chlapíka vyklube. Zdá se, že je v určitých záležitostech na jedné vlně se svou matkou, přesto je stále zahalen tajemstvím.

V případě Charlotte přetrvává její vztek. Vůči rodině i Emily. Že by měl Conrad šanci upravit jejich vztah? Alespoň to se mu snaží namluvit Emily a při hře na Boha pozve otce Paula. Jenže, jak řekl sám otec Paul v telefonátu, ani Emily není Bůh. Nabádal jí k ukončení své pomsty, než ztratí samu sebe. Doufejme, že neztratí.

Na chvíli jsme možná zapochybovali, že Aiden obrátil strany, ale Emily se předvedla jako skvělá herečka a také koordinátorka své pomsty. Bývalý milenec je jejím věrným společníkem. Victoria, zdá se, spolkla návnadu i s provázkem. Vypadá to, že Aidenovi zcela věří jeho snahu o zničení „holky od vedle“. Horší je to ale s důvěrou Daniela, kterého Em začíná ztrácet kvůli návratu Aidena.

Když se Conrad rozhodl udat se, Victoria se nezdála zrovna v náladě. V pokračování se dozvíme, co tak osudného se stalo, že Conrad s Paulem havarovali a zda otec Paul přišel při nehodě o život…

Diskuze /4

mynonka

Ještě někoho napadlo, že Patrick a Nolan by v budoucnu spolu mohli něco mít? Nebo to jiskření přišlo jen mě?:) Přece jen je Patrick umělec…:))

#2 DixiePixie #3 HermiJ #4 Mass
20.10.2013 | 17:03:12
DixiePixie

#1 mynonka: všimla jsem si toho taky a fandim jim :D

20.10.2013 | 17:37:16
HermiJ

#1 mynonka: Takže nejsem sama! :-D Jiskřilo to tam.

webmaster
20.10.2013 | 17:56:07
Mass

#1 mynonka: To stejný se si taky říkal, zřejmě je to záměr o.O

webmaster
20.10.2013 | 19:19:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás