Revenge (Pomsta) Poohlédnutí za epizodou "Fear"

Poohlédnutí za epizodou "Fear"

Poohlédnutí za epizodou "Fear"

Ještě než budou hotovy titulky pro již odvysílaný díl S03E02 Sin, pojďte společně s námi si zrekapitulovat co se odehrálo v předešlé epizodě S03E01 Fear.


0 0
8.10.2013

Letošní první díl Pomsty se nesl v proudu škodolibé radosti. A opět pro nás byl neskutečným překvapením. Myslím si, že to byl krok správným směrem. Ze začátku jsem doufal, že bude o něco více explozivní, ale po shlédnutí epizody jsem přehodnotil názor. Dosti explozivních scén jsme si užili ve finále druhé série.. Tohle byl nový začátek v honosném stylu. Hned na začátku nás ohromil bláznivý nástin budoucnosti v podobě Emilyina pádu do oceánu v její svatebních šatech. A tahle scéna nám bude vrtat hlavou ještě pár měsíců.. Než zjistíme odpověď na otázku: Kdo je střelec? Samozřejmě víme, že naše hrdinka nesmí nezemřít, ale kdo je ten kdo zmáčkne spoušť? Doufejme, že odpověď na tuto záhadu dostaneme už v zimním finále.

Rychlý přehled

Viděli jsme opravdu pěknou symetrii, když Emily vyzvedla Nolana před věznicí. Nezapomeňme, že mu také koupila, dle mého názoru, fantastický dům :-)


Překvapila nás také Madeleine Stowe za klavírem. Slušný výkon!

Ashley se nám nějak přes léto zčertila, nemyslíte? Vyhrožovat Emily, to se nevyplácí. To platí i pro Ashley,..

Královský příchod na párty, to může jen Nolan Ross. Krásně propracovaná spolupráce Emily & Nolana dovedla Conrada Graysona až k zemi. Měli to dokonale naplánované!

Vážně to Jack udělal? Takhle zkoušet Emily (první setkání ve Stowaway).. Já jsem mu to sežral i s navijákem a pak když jí řekl že, už ji nechtějí vidět, zůstal jsem jenom hledět. Nakonec se z toho pro Emily vyklubalo utimátum = Dokonči to do konce léta a pak navždy odjeď. Nebo všem řeknu pravdu. V ten okamžik jsme poznali odlišnou tvář Jacka.

Na závěr bylo skvělé vidět Victorii a Emily dávat Ashley dvojitou dávku pomsty. Především ohromující scéna jak obě dámy ustupují v opačných směrech, za svitu měsíce.

Emily zvolila velmi tajemné datum svatby 8.8. ( neboli dvojité nekonečno). Zatím je jen ve hvězdách, potažmo v rukou producentů, co se v tenhle den odehraje?

Na závěr můžeme říct, že Fear byl velmi slibný začátek třetí série Revenge.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás