Revenge (Pomsta) Poohlédnutí za epizodou "Sin"

Poohlédnutí za epizodou "Sin"

Poohlédnutí za epizodou "Sin"

Po poměrně emotivní epizodě S03E02 Sin je na čase si zrekapitulovat, co nám tato epizoda přinesla. Hádejte, kdo přijde na večeři?


2 0
13.10.2013

Čerstvá krev

Zatímco Conrad a Daniel vyslýchají oficiálního nováčka v rodině, Patrika, Emily chystá „posilující“ nápoj pro patriarchu Conrada. Který u něj vyvolá náhlý projev Huntingtonovy poruchy. Rodinná večeře nakonec ztroskotá, když Conrad prozradí, že to byla Victorie, která si najala Franka, který měl udržet Patrika co nejdál.
 

Pravdivé lži

Victoria s opatrností pokračuje v jejím spojenectví s Aidenem. Ona totiž „obvykle nevěří lidem, kteří jí říkají přesně to, co chce slyšet“. Jako důkaz věrnosti, Aiden přináší Victorii smlouvu k Nolanově nové vile. Smlouva je překvapivě napsaná na Emilyino jméno, a to Victorii vrtá hlavou.
Charlotte, nedrž to v sobě

V epizodě S03E01 Fear jsme viděli úplně jinou Charlotte. A nyní je zase jiný člověk. Ta holka nás neustále překvapuje. Přiznala se Jackovi, že ona sama se obviňuje za smrt Declana (a její následný potrat). On se jí nakonec rozhodne říct pravdu o tom, že její „otec“ věděl o té bombě v Grayson Global. Vyzbrojena těmito znalostmi, bolestivě syčí na Conrada: „Zasloužíš si zemřít mizerně a sám.“Nezastavitelná Emily

To, co se odehrálo ve spojitosti Emily vs. otec Paul, zamrzelo každé z nás. Kdo z nás si potom neřekl, nebylo už to moc? Bylo to opravdu nutné? I přes zásah dobráka Nolana, o tom, že možná otec Paul si nezaslouží být sundán, že se možná opravdu stal dobrým člověk, si to Emily nenechá rozmluvit. Když si uvědomí, že Nolan měl pravdu, je už příliš pozdě.Věrný snoubenec

Touha po více kreativní práci? Daniel se snaží vštípit Margaux, a spolupracovat s ní na americké verzi Voulez. Ona zřejmě měla na mysli na něco jiného, protože její šaty jsou dole. Později jsme se však dozvěděli, že Daniel je věrný muž, a mezi ním a Margaux nic nebylo.

A co říkáte na epizody vy? Teď jste na řadě – pište do diskuze pod článkem. Zajímá nás váš názor! PS: K obrázkům – ta scéna s muffiny mi přišla strašně komická. Nolan musel mít radost, když se mu jeho muffiny „vrátily“. :-)

Diskuze /1

HermiJ

Scéna s muffiny byla super :-D Jsem ráda, že se scénáristé snaží Revenge vyvažovat i komickými scénami :-)

webmaster
15.10.2013 | 11:58:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás